חנוכה במרכז 'מהותי'

מתוך ההצגה 'אל מעבר להר' (צילום: יפעת גבאי)
מתוך ההצגה 'אל מעבר להר' (צילום: יפעת גבאי)
מגוון פעילויות לילדים: ההצגה 'אל מעבר להר', אתגר 'הרפתקה באי' וחוויה משפחתית במסגרת 'זמן מהותי'

מרכז 'מהותי' מ'קבוצת אריסון' יקיים במהלך חג החנוכה פעילויות לכל המשפחה. הפעילויות יתקיימו בין התאריכים 30.11-6.12, החל מהשעה 10:00 בבוקר.

הפעילויות שיתקיימו במרכז:

הצגת הילדים 'אל מעבר להר': מופע יחיד, ייחודי ומרהיב המספר את סיפורה של הבובה תותי היוצאת למסע חיפוש אחר חברים חדשים. יחד הם חווים אתגרים שונים ומגלים ערכים חשובים: אמונה עצמית, חברות ושיתוף פעולה. תותי רוצה לשמח את שי-לי ביום ההולדת שלה והיא יוצאת למסע בארץ הצעצועים. בדרכה היא פוגשת את טומי הקטר ועוד חברים מופלאים. תותי בטוחה שהחברים החדשים מאוד ישמחו את שי-לי, אבל יש רק בעיה אחת: כדי לחזור לחדר של שי-לי ולהגיע ליום ההולדת בזמן, הם צריכים לעבור את הגדר. יחד הם מנסים ומנסים לטפס ולחזור ומגלים את עוצמתם של אמונה עצמית, שיתוף פעולה וחברות. בימוי: דנה דבורין. משחק: הילה צור. מחזה: יוסי כהן. מוזיקה: עידן יצחייק. תלבושות: אביה בש. בובות ואביזרים: עינת סנדרוביץ'. ההצגה מתאימה לילדים בגילאי 4-7. משך ההצגה: 40 דקות.

ניתן לרכוש כרטיסים טלפונית במספר 03-7181333 או להשאיר פרטים באתר ונציג יחזור אליכם.

לצפייה בטריילר ההצגה:

'זמן מהותי': חוויה מרתקת במרכז הפעילות החדשני ובה מסע בין תחנות המשלבות טכנולוגיות מעולמם של הילדים: יצירת מזכרת אישית באמצעים טכנולוגיים, קיר קינקט גדול ממדים ועוד. בואו להתרגש, לשתף וללמוד האחד על השני בחוויה מקורית ומעניינת.       

'הרפתקה באי': בין העצים, החופים, החיות וההרים מסתתרות חידות מסקרנות, משימות מגוונות ומפה מסתורית שעליכם לגלות. בואו ליהנות מכתב חידה יוצא דופן, המפגיש בין אתגרים מסקרנים לבין ערכים, חלומות ושאיפות. מחיר לילד: 35 שקלים. מחיר למבוגר: 15 שקלים על כל הפעילויות.

'מרכז מהותי' מ'קבוצת אריסון' הוא מרכז פעילות חווייתי, העוסק בהתפתחות אישית ובהיכרות עם העצמי באמצעות שימוש בכלים ייחודיים, אינטראקטיביים ומהנים. חזון המרכז הוא העמקת המודעות העצמית וקידום האני הפנימי באמצעות דרך חיים חיונית, המובילה לשלום פנימי וסביבתי ומדגישה את הייחוד של כל אחד ואחת מאתנו. 'מהותי' הוא חלק מארגון 'מהות החיים', אשר נוסד בשנת 2001 על-ידי שרי אריסון כחלק מ'קבוצת אריסון' לתועלת הציבור וללא מטרות רווח.