חנוכה מואר ב-DCITY

צילום: סטודיו 4040
צילום: סטודיו 4040
פסטיבל אורות עם עשרות מיצגי אור, מגוון פעילויות לילדים ולמבוגרים, חנוכייה ענקית והדלקת נרות מידי ערב עם תפילה להשבת החטופים ולשלום כוחות הביטחון

DCITY, מתחם העיצוב והבילוי בפארק ישראל שבמעלה אדומים, מציע במשך כל ימי חג החנוכה מגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה ללא תשלום.

פסטיבל האור יאיר את המתחם בעשרות מיצגים צבעוניים. לרגל החג תוקם חנוכיית ענק ומידי ערב תתקיים הדלקת נרות חנוכה חגיגית עם תפילה להשבת החטופים ולשובם של כוחותינו בשלום. בכל ימי החנוכה ולאורך כל היום, יתקיימו אירועי רחוב ופעילויות חינם לילדים. בנוסף, יקבל כל לקוח שובר מתנה. אפשרויות בילוי נוספות הן מתחם ה-Djump הייחודי לילדים. מתחם מרהיב של 3,000 מ"ר, מקורה וממוזג עם ג'ימבורי ענק, קירות טיפוס ועוד. מתחם הסנוקר הגדול, שנפתח לאחרונה, מהווה אף הוא חוויה מהנה ומאתגרת.

פנינה רווח, מנכ"לית DCITY: "במהלך ימי חג החנוכה, אנחנו מציעים לקהל הרחב חוויה מהנה לכל המשפחה. לצד חווית הקנייה במתחם, נקיים השנה פסטיבל אור עם מגוון פעילויות לילדים ולכל המשפחה לאורך כל ימי חג החנוכה, במטרה להעניק ללקוחות חוויית קנייה עם ערך מוסף".

DCITY הוא מתחם העיצוב והבילוי הגדול בישראל ומשתרע על פני 180,000 מ"ר של רחובות מעוצבים. המתחם ממוקם ב'פארק ישראל' במעלה אדומים עם כבישי גישה נוחים וחניון רחב ידיים. המתחם נפתח בשנת 2021 והוא מכיל כ-200 חנויות ריהוט, עיצוב ואבזור לבית, בהם 'מחסני חשמל', 'ביתילי', 'נטוצי', 'הולנדיה', 'פיטרו הכט', 'מיליון כיסאות' ועוד. במתחם ניתן למצוא אולמות תצוגה ענקיים, המהווים סניפי דגל בארץ של מיטב חברות העיצוב בישראל – מקרמיקה וטקסטיל, דרך ריהוט וצבע ועד מוצרי חשמל ואלקטרוניקה בכל טווחי המחירים.

מתחם DCITY, דרך ימית 10, מישור אדומים, פארק ישראל.

חנייה חופשית.