חנוכה של אור בבית דוד

מתנדבי 'איחוד הצלה' ויחידת השיטור העירוני הביאו את אור החנוכה ל'בית דוד', הבית לנשים מיוחדות

אמש (ראשון), לרגל חג החנוכה, הגיעו מתנדבי איחוד הצלה מסניף מבשרת והסביבה יחד עם שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני מבשרת ציון, הגיעו למעון 'בית דוד' המשמש בית לחיים עבור נשים מיוחדות, אשר ממוקם בשכונת הקסטל.

המתנדבים, יחד עם השוטרים והפקחים, בחרו לחגוג את הדלקת הנר הראשון של חנוכה בדרך קצת שונה ונפגשו עם הדיירות במטרה להעניק להן תחושת שייכות וקהילתיות בחברה.

כיבד בנוכחותו: רפ"ק איתי ליכטנטל המשמש כקצין אגף המבצעים בתחנת הראל, אשר בירך את בנות הבית ובנוסף המשתתפות צפו בלייב בברכתו של מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יעקב שבתאי. הדיירות נהנו מהדלקת נר ראשון, שירי חנוכה ואכילת סופגניות.

ראש סניף מבשרת והסביבה ב'איחוד הצלה', מאור נחום: "בחברה שלנו לאנשים עם מוגבלויות מגיעה הזכות להיות שווים ולחיות כמו כולם. זכות גדולה נפלה בחלקנו לשמח את הנשים. ביסוס שיתוף הפעולה המקצועי עם גופי החירום בכל הרמות והמכלולים מוכיחה את עצמה ותתרום בפעילות למען ביטחונם ובריאותם של הציבור. תודה מיוחדת למירב ישראל – מפקדת יחידת השיטור במבשרת ציון וקרן לוי – אחראית על התרבות בבית דוד על שיתוף הפעולה. תודה למאפיית "אינגליש קייק" סניף תלפיות על תרומת הסופגניות".