חנוכה של אור ב'מחסי עוז'

צילום: 'איחוד הצלה', מבשרת והסביבה
צילום: 'איחוד הצלה', מבשרת והסביבה
הערב (ראשון) מתנדבי איחוד הצלה מסניף מבשרת והסביבה יחד עם שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני "מבשרת ציון", הגיעו למעון "מחסי עוז" המשמש בית עבור נשים מיוחדות, הממוקם בשכונת הקסטל, כדי לחגוג ביחד את חג האורים

כמיטב המסורת גם השנה – בחרו מתנדבי רפואת החירום יחד עם השוטרים והפקחים לחגוג את הדלקת הנר הרביעי במסיבת חנוכה ונפגשו עם הדיירות במטרה להעניק להן תחושת שייכות וקהילתיות בחברה.

כיבדו בנוכחותם: סנ"צ יוסף ניזרי – מפקד תחנת הראל, פקד קובי קריגר מפקד יחידת השיטור ורס"מ ירון שפירא סגן מפקד שיטור עירוני. אשר פעלו לשמח ובירכו את בנות הבית.

הדיירות נהנו מהדלקת הנר, שירי החנוכה, קבלת תשורה והתכבדו בכיבוד קל.

מפקד תחנת הראל במשטרת ישראל – סנ"צ יוסף ניזרי אמר: "תחנת הראל על כלל שוטריה מתנדביה וקציניה שמחים מאוד לשתף פעולה, לתרום לקהילה, ולצאת מחוזקים מאירועים אלה. אנו שמחים לשתף פעולה עם ארגוני הביטחון/הצלה למען התושבים, בשעה זו אנו מאחלים חג שמח לכלל עם ישראל באשר הוא, מייחלים להשבת החטופים בשלום, ובעזרת השם ניצחון מוחץ לעם ישראל!"

ראש סניף מבשרת והסביבה באיחוד הצלה – מאור נחום סיכם: "בחברה שלנו לאנשים עם מוגבלויות מגיעה הזכות להיות שווים ולחיות כמו כולם. זכות גדולה נפלה בחלקנו לשמח את הנשים. ביסוס שיתוף הפעולה המקצועי עם גופי החירום בכל הרמות והמכלולים – מהווה כלי יעיל יותר להתמודד עם אתגרי הביטחון והחירום בימינו, ותורמת בפעילות למען ביטחונם ובריאותם של הציבור. אנו מודים למשתתפים על המאמץ וההקרבה האישית שהביאו לאירוע. חג חנוכה שמח ומאיר".