טורניר 'שלוה' ירושלים 2022

(מימין לשמאל) יעקב פלד, קלמן סמואלס ומומי דהן (צילום: יח"צ)
קבוצת הכדורגל של ארגון 'שלוה' ובית"ר 'נורדיה' ירושלים סיימו עונה מוצלחת בטורניר המסורתי שהתקיים במרכז הלאומי 'שלוה' בירושלים

טורניר 'שלוה 2022' התקיים בשבוע האחרון במרכז הלאומי 'שלוה' בשכונת בית וגן בירושלים. הפרויקט המצליח והמרגש של קבוצת האוהדים בית"ר 'נורדיה' ירושלים וארגון 'שלוה', הפך בשנים האחרונות להצלחה גדולה וממשיך לתפוס תאוצה משנה לשנה. הפרויקט המשותף והמיוחד עבור ילדי 'שלוה' הוא בעל חשיבות מיוחדת בבניית הביטחון העצמי, תחושת המסוגלות והיכולת של הילדים לפעול בקבוצה – זאת לצד שיפור אלמנטים ספורטיביים ופיזיולוגיים שונים.

בטורניר המסורתי שמתקיים לרגל סיום העונה, השתתפו הקבוצה המשותפת של 'שלוה' ו'נורדיה', אותה מאמן אופיר עמרם; וקבוצת נערים ג' ממחלקת הנוער של קבוצת האוהדים. בסיומו של טורניר מותח וצמוד, ניצחו הצהובים–שחורים של נערים ג' וזכו בגביע. יצוין, כי מקבוצת 'שלוה–נורדיה', שסיימה לאחרונה את העונה, התקדם אחד מילדי הקבוצה לקבוצת הכדורגל של בית הספר לכדורגל בית"ר 'נורדיה' ירושלים והמינהל הקהילתי גילה.

בטורניר המרגש נכחו נשיא 'שלוה' ומייסדה, קלמן סמואלס; יו"ר בית"ר 'נורדיה', מומי דהן; חבר הוועד המנהל ויו"ר חברת 'אורטל  – חופשה פלוס', אלי דנון;  ונציגי בנק ירושלים, נותנת החסות הראשית לבית"ר נורדיה – יעקב פלד, המשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית; עומרי אברס, מנהל הלוגיסטיקה; ומאור רופא. כמו כן, השתתפו סיגי מ'מימוניס-שף' ואורחים נוספים.

לאחר הטורניר, ערך נשיא 'שלוה' קלמן סמואלס סיור מקיף להנהלת בנק ירושלים במרכז הלאומי 'שלוה', שם סיפר על ייחודו וחדשנותו של הקומפלקס המרשים ועל חשיבותו הרבה עבור ילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם.

קלמן סמואלס, נשיא 'שלוה' ומייסדה: "בכל שנה זה מרגש מחדש לראות את קבוצת 'נורדיה-שלוה' משחקת ואת הנערים עושים את מה שהם אוהבים ותוך כדי מתקדמים, לומדים, מתמקצעים ומקבלים כלים לחיים דרך הספורט. תודה גדולה לבית"ר 'נורדיה', לבנק ירושלים ולכל השותפים על השותפות ועל הערכים המשותפים שמצעידים קדימה את ילדי 'שלוה'".

מומי דהן, בית"ר 'נורדיה' ירושלים: "הקשר ההדוק בין בית"ר 'נורדיה' ירושלים לארגון 'שלוה', הוא קשר אמתי ומיוחד שמביא לפעילויות מדהימות ומופלאות לטובת ילדי 'שלוה' ולהצבתם במרכז העשייה כשווים בין שווים בספורט ובכל תחומי החיים. אנו רואים בכך זכות גדולה להיות חלק מהפרויקט המבורך הזה ואין לי ספק שהוא ימשיך לעוד שנים ארוכות. ברצוני להודות לשותפים שלנו שבלעדיהם זה לא היה קורה – בנק ירושלים, חברת 'אורטל – תיירות פלוס', 'מימוניס-שף' וחברת 'סולר ישיר'".

יעקב פלד, המשנה למנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית בבנק ירושלים: "בנק ירושלים רואה בפעילות למען הקהילה ובמעורבות חברתית ערך חשוב במעלה וכחלק בלתי נפרד מהעשייה היומיומית שלנו. השותפות עם בית"ר 'נורדיה' ירושלים לאורך כל השנה ובפרט בפרויקטים החברתיים כדוגמת הפרויקט המיוחד למען ילדי 'שלוה' המקסימים, מהווים נדבך נוסף בפעילות הקהילתית הענפה של בנק ירושלים ברחבי העיר ומעניקים לנו גאווה אמתית וסיפוק אדיר – לא פחות מהצד המקבל".