טיפוח בגאווה

KERASTASE מותג טיפוח השיער היוקרתי משיק לרגל חודש הגאווה שיתוף פעולה חברתי עם עמותת חוש"ן (חינוך ושינוי): עיצוב ייחודי במהדורה מיוחדת של שמן הטיפוח האייקוני והנמכר ביותר 25,000 ₪ ייתרמו מהכנסות המוצר לטובת העמותה.

קרסטס, מותג טיפוח השיער המקצועי והיוקרתי,  משיק לקראת חודש הגאווה שתוף פעולה חברתי מיוחד עם עמותת חוש"ן (חינוך ושינוי – למען קהילת הלהט"ב). במסגרת שיתוף הפעולה יושק עיצוב במהדורה מיוחדת של שמן טיפוח לשיער מסדרת אליקסיר אולטים Elixir Ultime L'Huile Originale,  הנמכר ביותר בעולם, במהדורה מיוחדת ומוגבלת.

במסגרת שתוף הפעולה החברתי, חלק מהכנסות הסדרה המוגבלת של שמן הטיפוח, הכוללת עיצוב בצבעי הגאווה, יתרמו לארגון חוש"ן -ארגון החינוך וההסברה של הקהילה הגאה בישראל, ששם לעצמו למטרה לקדם סובלנות ולמגר את הלהט"בופוביה כלפי הקהילה.

שמן הטיפוח לשיער האייקוני אליקסיר אולטים יציג את הצבעים האמיתיים שלו במשך חודש הגאווה בבקבוק מיוחד בצבעי הקשת ובקופסה עם אפקט הולוגרפי זוהר, בכדי להראות שלכולנו מגיע לזרוח ולזהור. המחיר: 149 ₪.

אילן נפתלי, מנכ"ל חטיבת המוצרים המקצועיים בלוריאל ישראל: "אנחנו שמחים להתחיל מסע משמעותי עבור תעשיית היופי, ומאמינים שחודש הגאווה הוא הזדמנות טבעית לקדם קבלה והכלה, להציע טיפוח באמצעות פעולה אמיתית להעצמת חברי קהילת הלהטבא"ק. אחת המשימה שלנו בלוריאל, היא להוביל את היופי המכיל ביותר ולתרום לחברה".

מור נהרי, מנכ"לית ארגון חוש"ן: "שיתוף הפעולה עם לוריאל מייצג עבורנו את החשיבות בגיוון ובמתן חופש לכל אחד ואחת מאיתנו לחגוג את הייחוד שלנו. בזכות תמיכת קרסטס, נוכל להגיע ליותר בני ובנות נוער, לקדם ערכים של הכלה וסובלנות ולסייע לייצר מרחבים בטוחים לנוער להט"ב בכל רחבי הארץ."

ארגון חוש"ן –חינוך ושינוי, הוא ארגון החינוך וההסברה של הקהילה הגאה. מזה 17 שנים שארגון חוש״ן מקדם סובלנות ופתיחות כלפי קהילת הלהט״ב ברחבי מדינת ישראל. חוש״ן פועל מדי יום בשלל מוקדים ומול קהלי יעד מגוונים לעידוד של קבלה למגוון הקשת הלהט״בית ובתהליך עמוק איטי ממגר להט״בופוביה ומייצר שינוי חברתי עבור קהילת הלהט״ב הלכה למעשה.

המסע שלנו להכלה עם שורשים בתנועה לשחרור הנשים של שנות ה-60, קרסטס ממשיכים לפתח את הגישה ואת ההיצע של המותג על מנת לשרת את כל האנשים. המותג קרסטס נולד ב-1964 עם מסר משחרר לנשים. אתגרנו אותן לשחרר את כוחן, לבטא את החופש שלהן באמצעות מוצרי יוקרה אישיים, לשים את עצמן ואת הרצונות שלהן במקום הראשון. מאז, רוח ההעצמה הזו התפתחה על מנת לכלול יותר ויותר אנשים, מאחר שאנו מציעים מערך הולך ומתרחב של פתרונות לכל סוגי השיער והדאגות. אנחנו כל הזמן שואלים איך אנחנו יכולים להוביל את התעשייה על ידי טיפוח טוב יותר עבור יותר ויותר אנשים.

מוצרי קרסטס משווקים במספרות מורשות קרסטס בלבד

לרשימת המספרות המורשות www.kerastase.co.il

טלפון 1-800-301-666 ובדף הפייסבוק של קרסטס ישראל