טיפוח נכון של העור בעונת החורף

איך שומרים על עור בריא, יפה, חלק וזוהר גם בחורף? איך נמנעים מסדקי יובש ותחושה יבשה ולא נעימה? ואיך ניתן להכין את העור לשיזוף ביתי ואפקטיבי?

בימי החורף הקרים אנחנו מרגישות לעיתים קרובות שהעור מיובש, אצל רבים שכבות הביגוד הרבות והכיסוי המתמיד גורמים לעור רגיש לפתח תופעות של יובש, סדקים ואף פצעונים קטנים ולזה נוסף גוון העור החיוור…

עור הגוף מאבד לחות עם השהייה מול מזגנים חמים, השתייה מעטה כי בקור הנטיה היא לא לשים לב לצמא למרות שהגוף צריך אפילו יותר מים מבקיץ עקב הוצאת אנרגיה מוגברת במטרה להתחמם.

איך שומרים על עור בריא, יפה, חלק וזוהר גם בחורף? איך נמנעים מסדקי יובש ותחושה יבשה ולא נעימה? ואיך ניתן להכין את העור לשיזוף ביתי ואפקטיבי?

הפתרון המושלם לימי החורף הקרים הוא שימוש בפילינג גוף טיפולי עדין ולא אגרסיבי שלא פוגע בעור המכיל מיקרו גרגרים נעימים למגע שמוסיפים גם לחות. פילינג טיפולי טוב יעזור בהעלמת פצעונים קטנטנים, וימנע ויטפל בסדקי עור .

לאחר שימוש בפילינג המייצר קילוף עדין, מסיר את התאים המתים ויוצר שטח נקי, חלק ומלא בלחות , העור מוכן לספיגה מיטבית. עכשיו ניתן  להשתמש בקרם גוף ללחות או בקרם ממצק והחומרים הפעילים יספגו באופן מקסימלי. לאלו האוהבות להשתמש בחומרי שיזוף ביתי (שימו לב שהם מאושרים ע"י משרד הבריאות) – העור שהוחלק ע"י הפילינג, יקבל את הגוון באופן מיטבי, יראה זוהר פי כמה והשיזוף המתקבל יהיה אחיד, עמיד, ללא קילופי עור או קשקשי יובש וללא דהיית גוון מוקדמת.

לסיכום, בין אם את מחליטה לאמץ את המראה השזוף ובין אם לא, בימים הקרים כדאי להכין היטב את עור הגוף, ולאמץ שגרה שבועית של רחצה עם פילינג גוף שיעניק לך את המראה הזוהר גם בחורף.