טלז-סטון ניצחה את סביון

המועצה המקומית קריית יערים זכתה בתחרות 'דגל היופי' של המועצה לישראל יפה * ראש המועצה: "שמח על הזכות שנפלה בחלקי להוביל את טיפוח היישוב כבר שלוש שנים ברציפות"

במועצה לישראל יפה התקיים טקס מוניציפאלי שבו חולקו פרסים שונים לרשויות המקומיות בתחום השמירה על הטיפוח והיופי. פרס אחד הרים גבות אצל מאות המשתתפים והפך לשיחת היום.

לאחר דברי הקדמה, הכריזה המנחה על שמות המתמודדים בקטגוריית 'דגל היופי'. בין הרשויות שהתמודדו בתחרות הייתה גם המועצה המקומית סביון שידועה בשמירה על איכות הסביבה והיופי ביישוב בשל הרמה הסוציו אקונומית הגבוהה של תושבי המקום.

ההפתעה נפלה כאשר הוכרז שמה של הרשות הזוכה – קריית יערים (טלז-סטון). מאות המשתתפים באירוע ובהם ראשי ערים, ראשי מועצות, מנהלי מחלקות שפ"ע ואחרים מחאו כפיים בהתרגשות לשמע שמה של הזוכה המפתיעה. ראש המועצה יצחק רביץ נקרא אל בימת הכבוד לקבל את הפרס מחבר השופטים ומשרת הפנים איילת שקד שאמרה "כל הכבוד, אתם רשות חרדית שהיא דוגמה ומופת. אני כל כך שמחה מהזכייה הזאת".

יצוין, כי פרס 'דגל היופי' ניתן לרשות שרשמה לפחות שלוש שנות הישג של חמישה כוכבי יופי. רק אז ניתנת לה האפשרות להתמודד בתחרות על הקטגוריה. בקריית יערים מציינים, כי מאז שהחל רביץ לכהן בתפקידו לפני כשלוש שנים, זכתה המועצה בחמישה כוכבי יופי מידי שנה, וכאמור, לראשונה בתולדותיה, זכתה גם ב'דגל היופי'.

הפרס ניתן על תחומים רבים ששופצו או נבנו מחדש בקריית יערים כמו ניקיון, גינון, פארקים חדשים, ספסלי רחוב, מדרכות, ריבוד כבישים, תאורת לד ברחוב, שילוט, ספרייה יישובית מפוארת, שירות וזמינות לתושב, עבודת המועצה עם התנדבות בקהילה ועוד רשימת הישגים ארוכה של ראש המועצה רביץ בשלוש השנים שבהן הוא מכהן בתפקידו.

ראש המועצה יצחק רביץ: "אני שמח על הזכות שנפלה בחלקי להוביל את טיפוח היישוב כבר שלוש שנים ברציפות. זה היה קידוש השם גדול לראות את כל ראשי הרשויות בארץ מעלים על נס את המועצה המקומית קריית יערים שעברה בשנים האחרונות מהפכה של ממש. בסייעתא דשמיא נמשיך להצעיד את היישוב קדימה בתנופה".