טעם חדש לשנה החדשה

צילום: 'דבש נגוהות'
צילום: 'דבש נגוהות'
לקראת ראש השנה, מציעה 'כוורת נגוהות' דבש זהוב וטעים במיוחד מפרחי חרדל ואקליפטוס

אז מה זה הדבש הזהוב? הדבש הזהוב הוא תוצרת חדשה של 'דבש נגוהות' הידוע והמפורסם, תוצאה של כוורות שהונחו בחורשות אקליפטוס במדבר, בשילוב עם פרחי חרדל השדה. השילוב המיוחד הזה, שהוא תוצאה של תזמון הפריחה, כמות הגשמים ומזג האוויר, יצר דבש בהיר ועדין, בעל מרקם חמאתי וניחוח ונילי מפתיע. כמו כל סוגי הדבש של 'כוורת נגוהות', הוא מופק מצוף פרחים בלבד, דבש איכותי טהור לחלוטין ללא תוספת סוכר תעשייתי למזון הדבורים. הדבש נארז בצנצנות מיד בתום הרדייה, ללא חימום כלל. תהליך זה שומר על ערך תזונתי מקסימלי ומעניק מרקם סמיך ונעים בלשון. מכוורת 'נגוהות' מציעה מגוון טעמים בדבש והבדלים בצבע ובטעם לפי אופי הפריחה מיקום הכוורות: בר, הדרים, אקליפטוס, אבוקדו, דרדר, שיזף ועוד.

מכוורת 'נגוהות' מדגישה, כי כל מוצריה בעלי תו איכות של מועצת הדבש, עברו בדיקות מעבדה קפדניות, כולל בגרמניה, והכוורת זכתה לאחרונה במקום ראשון ובמדליית זהב בקטגוריית פרחי בר בתחרות 'בחירת השפים' בתערוכה השנתית למזון ולקולינריה. 

שמרית, שאחראית על המוצר וייצור ב'כוורת נגוהות', מגלה כי "כמו הורים גאים, אנחנו לא עושים תחרות ואוהבים את כלל סוגי הדבש שלנו. כל אחד מהם נותן את היופי, הגוון והטעם המיוחד שלו. אבל כאשר נולד דבש חדש זו לגמרי הזדמנות לחגוג יחד איתכם את הפלא החדש שלנו ולדמיין כבר מעכשיו איך תגיבו כאשר תפגשו אותו לראשונה".

מוצרי מכוורת 'נגוהות' כשרים בכשרות מהדרין הר חברון וניתן לרכוש את המוצרים בחנויות הטבע והתבלינים. כמו כן, ניתן להיכנס לאתר 'דבש נגוהות', לבחור מארז לחג או כל צנצנת דבש שתתאים לכם, הכול במחירים נוחים וסבירים והמשלוח יגיע אליכם עם שליח עד הבית. 

כמו כל עסק משפחתי, יש מאחוריו גם סיפור אנושי מופלא. העסק המשפחתי מנוהל משנת 2006 על ידי בני הזוג שמרית וברוך פויכטוונגר מהיישוב נגוהות שבדרום הר חברון וכולל למעלה מ-1,000 כוורות המצויות בכל רחבי הארץ וכוללות גם ייצור דבש טהור ואיכותי, בירה מדבש וגם קוסמטיקה ותוספי תזונה מדבש.

פרטים נוספים על מארזי 'דבש נגוהות' באתר www.negohoney.co.il.

להזמנות: 054-3557072 (סופי), 052-8119459 (שמרית).