טעם טוב לכולם

חברת 'תבליני מימון' מתחדשת עם סדרת תבלינים מגוונת ומושקעת לרגישים לגלוטן

חברת 'תבליני מימון' נוסדה בשנת 1922 והיא אחת מחברות התבלינים המובילות והנמכרות בישראל כבר למעלה מעשור עם נתח שוק של למעלה מ-40 אחוז. החברה צומחת באופן מתמיד ובמהלך 18 השנים האחרונות הכפילה את מכירותיה בכל ארבע שנים תוך הקפדה ונאמנות לערכי המותג: איכות, מסורת וידע, מגוון וייחודיות ובזכות שימוש במקורות הטובים ביותר בעולם על מנת להפיק תבלינים 100 אחוז טהורים.

'תבליני מימון' הוא מותג תבלינים קמעונאי ששולט בכל שרשרת האספקה – החל מאיתור המקורות וחומרי הגלם הטובים ביותר, רכישתם, ייבואם ואריזתם לצרכן הסופי כשהם 100 אחוז טהור – ללא חומרים משמרים וללא תוספות. ל'תבליני מימון' מגוון רחב של מוצרים הכולל תבלינים, עשבי תיבול, תערובות תיבול, פירורי לחם מתובלים ועוד.

מעבר לתבלינים איכותיים וטהורים, נוספו סדרות שמקפיצות את עולם הבישול הביתי. כל אדם שחפץ להשתעשע קולינארית עם המטבח בביתו ולשדרג את חוויית הבישול (וכמובן את חוויית הסועדים) חייב להשתמש בסדרות המיוחדות של תערובות התבלינים שמותאמים לכל סוגי הבישול ולכל הסגנונות. כלל מוצרי המותג הם 100 אחוז טהורים.

המותג הולך עם הקידמה. כחלק בלתי נפרד מזה, דואגים ב'תבליני מימון' לצרכים של אוכלוסיות המוגבלות בשימוש במוצרים עם גלוטן (חולי צליאק). חברת 'תבליני מימון' רשאית כיום לרשום על מוצריה ״ללא גלוטן״ תוך הבטחה והקפדה כי כל התבלינים אשר נושאים את שמה הם ללא גלוטן. החברה שמה לה למטרה לייצר את מוצריה ללא גלוטן ובסביבת עבודה נקייה מאלרגנים שהוקמה במיוחד לשם כך. מוצריה של החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר, לרבות תקן GMP ללא גלוטן. תחת בקרה מחמירה ומוקפדת, עומדים המוצרים, לרבות מגוון התבלינים, בתקנים הקפדניים ביותר: HACCP, ISO 9001: 2015 , BRC, GMP. מוצרי החברה הם בכשרות בד"צ העדה החרדית.