טעם של הצלחה בסיום השנה

על הישגים מיוחדים אליהם הגיעו לאחרונה תלמידי בית הספר היסודי בהר אדר

שנת הלימודים קרבה לסיומה. זה הזמן לסיכומים ובבית הספר היסודי בהר אדר יש על מה לשמוח ולהתגאות.

נתחיל בספורט. מקום ראשון לנבחרת קט רגל בנות ה'-ו' בטורניר מחוז ירושלים. הנבחרת של בנות הר אדר הפגינה עליונות על פני שאר הנבחרות, ניצחה את כל הנבחרות ללא ספיגת כל שער וקיבלה מחמאות רבות מכל מי שנכח בתחרות.

הישג נוסף הוא מקום שני באליפות לפיתוח משחקים שנערכה בבית הספר 'השלום' במבשרת ציון, על פיתוח יצירתי של משחק 'סולמות וחבלים'.

אך גולת הכותרת היא ללא ספק בהישג שרשמה נבחרת של בית הספר בתחרות בינלאומית. תלמידי 'אמירים' מהר אדר דורגו במקום ה-28 – השביעי בישראל – באולימפיאדת החשיבה הבינלאומית של 'אקסליום', בה השתתפו 158 בתי ספר מכל העולם.

בתיה פינקלשטיין, מנהלת בית הספר: "ההישג מרשים ביותר, שכן זו השנה הראשונה שבה בית הספר משתתף בתחרות היוקרתית הזו ותלמידיו הצליחו להעפיל למקום גבוה מאוד. אלופים ואלופות, טמונים בכם כוחות ואיכויות המאפשרים לכם לעשות, להשיג, ליצור ולהגשים כל מה שאתם חולמים ורוצים לעשות. הכול אפשרי, שאפו תמיד גבוה. זה המקום להודות לצוות בית הספר על העשייה החינוכית המאומצת לאורך השנה ועל התוצאות היפות. כמנהלת אני מובילה ומעודדת את צוות בית הספר ואת התלמידים לשאוף למצוינות. ואכן, השנה צעד בית הספר מהישג להישג".