'טראק קלאב'

אטרקציה חדשה ומהנה לכל המשפחה: נהיגה עצמאית במשעולי הכנרת והירדן

מי שאוהב את הכנרת ומשעוליה, מוזמן לחוויה אטרקטיבית, חדשה ומהנה מאין כמותה בימי הקיץ החמים. 'אבוקיאק', שמתמחה בקיאקים בפארק הירדן, מציע יוזמה חדשה ומרגשת מאין כמותה: נהיגת שטח ברכבים חדשים במשעולי הכנרת והירדן באזור פארק הירדן ובסביבתו.

מדובר בטיולי שטח בנהיגה עצמית לכל המשפחה על כלי השטח החדש טראק קלאב, במטרה לחוות את הסוואנה באזור הכנרת מזווית אחרת. ה'טראק קלאב' – קלאב קאר שטח (4×4) – ייקח אתכם לטיול מודרך לפינות החמד הנסתרות והיפות בפיתולי הסוואנה בצפון הכנרת. ה'טראק קלאב' מתמודד ללא קושי עם תנאי שטח קשים בזוויות תלולות ומאפשר ביצועים נהדרים.

כל מי שאינו חובב שייט או מעדיף ליהנות מהטבע כשהוא יושב בבטחה על ארבעה גלגלים ושולט בהגה – נהיגת השטח עם 'טראק קלאב' תפורה עליו. הטיול מתחיל במתחם 'אבוקיאק' בלב פארק הירדן ונמשך כשעה ורבע. המסלול עובר דרך שדות החיטה ומטעי המנגו של היישוב אלמגור, חוצה את נחל הזאכי, ממשיך לשמורת הבטחה שנמצאת בשיפולי הכנרת בתוואי הסוואנה הישראלית ומשם חזרה לפארק הירדן – לנקודת ההתחלה. הטיול בנהיגה עצמית עד ארבעה אנשים ב'טראק קלאב'. המסלול מתאים לילדים מגיל 3 ומעלה ולמבוגרים ומלווה במדריך מוסמך.

מי שמעוניין להעצים את החוויה, יכול להתנסות אחר כך גם בשייט קיאקים וסירות במסלול משפחתי רגוע או שייט ספארי בסוואנה הישראלית בקיאקים אל האזור הפראי של הכנרת שסמוי מן העין ובכך להרגיש את הטבע בשיאו. אחרי תדריך קצר ולבישה של חליפות הצלה, נכנסים לקיאק הזוגי ומתחילים לחתור. לא צריך ניסיון קודם או ידע בחתירה, פשוט מכניסים את המשוט למים ונותנים לשקט להוביל אתכם. המסלול מלווה במדריך מוסמך מטעם 'אבוקיאק'. אורך המסלול: כארבעה קילומטרים. משך הפעילות: כשעתיים וחצי. הפעילות מתאימה לזוגות, משפחות או לקבוצות. בתיאום מראש בלבד.

איך תדעו לבחור את המסלול הנכון לכם מבין האופציות?

קיאקים ורפטינג לכל המשפחה, לילדים מגיל 3 וחצי, במסלול של כשעה ורבע. באים ושטים. אין צורך להזמין מקום מראש.

חובבי הטבע שביניכם יכולים ליהנות במסלול 'הסוואנה הישראלית' בקיאק זוגי. מתאים לגילאי 8 ומעלה. בתיאום מראש בלבד.

אוהבי השטח מוזמנים לחוויית נהיגה עצמית ב'טראק קלאב' מגיל 3 ומעלה. הטיול בטראק קלאב יוצא מידי יום בשעות 10:00, 12:00 ו-14:00 מאתר 'אבוקיאק'. יש להזמין מקום מראש. חשוב להצטייד ברישיון נהיגה בתוקף.

לפרטים ולהזמנות: 04-6921078, www.abukayak.co.il.