ידידותי לגוף ולסביבה

לרגל יום כדור הארץ: מותג הטיפוח LAVIDO (לבידו) משיק מוצרים בשפופרות העשויות מקנה סוכר וניתנות למיחזור

לרגל יום כדור הארץ הבינלאומי שחל מידי שנה ב22 לאפריל, מותג הקלין ביוטי לבידו, משיק מוצרים בשפופרות ידידותיות לסביבה, המופקות מקנה סוכר וניתנות למיחזור ב- 100%, וזאת במסגרת האג'נדה של המותג השם דגש על קיימות ושמירה על הסביבה. ההתחשבות בטבע למען שמירה על כדור הארץ נמצאת בראש מעיניו של המותג, קיימת שאיפה ופעילות תמידית לקדם ולשפר את מוצרי המותג ואת תהליכי הייצור של מוצריו. המותג פועל במרץ להעברת שאר מוצריו לאריזות ידידותיות לסביבה, ותהליכי הייצור של המותג מתבצעים תוך כדי עיבוד מינימלי של שמנים אורגניים המופקים מצמחים שלא עברו מניפולציה מלאכותית או באמצעות הנדסה גנטית.

המותג מציע 2 ממוצריו המובילים בשפופרת המופקת מקנה סוכר:

מסכת לחות אנטיאוקסידנט- יעילות מוכחת קלינית בשיפור האלסטיות ומוצקות העור- מסכת לחות לעור הפנים עם יעילות מוכחת המסכרה משקמת ומעניקה מנת לחות אינטנסיבית והזנה לעור הפנים. על בסיס שמנים אנטיאוקסידנטים וחומצה היאלורונית המעכבים את תהליך הזדקנות העור. שמן סברס אורגני המסייע בשיפור מראה העור, נוגד חימצון, עשיר בחומצות אומגה ובוויטמין E. שמן ורד אורגני עשיר בוויטמינים,  מינרלים וחומצות שומן ויעילותו מוכחת מדעית לטשטוש קמטים. שמן מליסה אורגני מרגיע, "אנטי סטרס".


מחיר לצרכן: 159.90 ₪

כמות 100 מ"ל.

מסכת חימר דיטוקס – יעילות מוכחת בהפחתת הצטברות של שומן בעור- מסכת פנים מטהרת, המעניקה טיפול דיטוקס מרענן לעור הפנים. על בסיס חימר לבן (קאולין)- מינרל טבעי טהור בעל יכולת ספיגת שומנים מהעור, מסייע לטיפול בפצעונים ובניקוי הנקבוביות. המסכה בעלת ריכוז גבוה של שמן סברס אורגני המסייע לכיווץ הנקבוביות ובשיפור מראה ומרקם העור. כמו כן, המסכה מכילה שמן רוזמרין אורגני- נוגד חמצון המסייע לטיהור, שיקום והגנה על העור. בנוסף, מכילה שמן מרווה אורגני- אנטי דלקתי, מחטא, מסייע בהמרצה ובשיפור זרימת דם מקומית.

מחיר לצרכן:159.90 ₪

כמות: 100 מ"ל.