יום העצמאות ב'מרכז בגין'

חגיגת עצמאות וציונות לכל המשפחה ללא תשלום * הצטרפו למסע בעקבות סיפור חייו של מנהיג

את יום העצמאות הקרוב חוגגים במרכז בגין  בסיור שכולו  ציונות ונוסטלגיה. הצטרפו אלינו לחוויה אורקולית יוצאת דופן המזמנת היכרות עם סיפור חייו המרתק של אחד המנהיגים הבולטים מאז קום המדינה. הסיור מאפשר מסע אישי ובלתי מתווך בליווי מנחם בגין, בו תוכלו לשמוע את קולו ולקרוא מפרי עטו. נעבור דרך פרקי חייו השונים: נצעד איתו ברחובות ילדותו באירופה, נשתתף במפגש ראשי האצ"ל, נשב על הספה בסלון ביתו, נשמע בכיכר את נאומיו המפורסמים, נצטרף לעצרת בחירות ונלווה אותו ברגעי הכרעה כראש ממשלה. פיסות העבר של מדינת ישראל שזורות יחד לאורך הדרך אשר בה משולבים המסע האישי של מנחם בגין עם הסיפור של כולנו.

בנוסף לסיור האורקולי בתצוגת הקבע, לציון 30 שנה לפטירתו של מנחם בגין מרכז בגין משיק תערוכה חדשה – "בגין, מבט מקרוב" המספקת לכם הצצה שונה ומסקרנת בעקבות מנחם בגין במעגלי חייו הפרטיים והציבוריים. האם מנחם בגין הוא מנהיג, מחולל השלום עם מצרים או אולי לוחם מחתרת? בואו לפגוש את מנחם בגין שלא הכרתם – ברגעים אישיים וציבורים, מבעד לעדשת המצלמה או דרך פריטים נדירים שליוו אותו לאורך הדרך.

הכניסה לסיור האורקולי המודרך במוזיאון תתאפשר בתיאום מראש בלבד.

הכניסה ללא תשלום בשיתוף המועצה לשימור אתרים ומשרד התרבות והספורט. הכניסה חינם תתאפשר ביום חמישי בתאריך 5.5. שעות הפתיחה: 9:00-16:30.

לפרטים והזמנות : www.begincenter.org.il טלפון: 025652020, Whatsapp: 025652018

מרכז מורשת בגין , רחוב ש.א נכון 6, ירושלים.