יומן ספורט 29.11: כדורגל וכדורסל

כדורגל: מבשרת (בוגרים) הפסידה ללוד. כדורסל: נערים א' של הרי ירושלים הפסידה להפועל ירושלים. נערים ב' הביסה את מעלה אדומים

קבוצת הבוגרים, של הפועל מבשרת ציון/אבו גוש התארחה אתמול (ראשון, 28.11) אצל נועלת הטבלה מ.כ. צעירי לוד. על הנייר מדובר היה בהזדמנות לברוח מהמקום האחרון. הפער בין שתי הקבוצות עמד ערב המשחק על שלוש נקודות בלבד, כך שמבשרת עלתה לדשא בידיעה שהפסד ינחית אותה למקום האחרון בטבלה. ואכן זה מה שקרה. המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים ולמעשה רק ב-20 הדקות נכבשו כל השערים במשחק והיו לא מעט כאלה. שמס בדראן העלה את מבשרת ל-1:0 בדקה ה-71 והיתרון החזיק מעמד שמונה דקות בלבד. זה אגב הזמן שהספיק עבור לוד לכבוש לא פחות משלושה שערים כך שבדקה ה-87 כבר היה 3:1 ללוד ושער שכבש שמעון מספן בדקה ה-90 לא המתיק את הגלולה – 3:2 ללוד בסיום. מבשרת ולוד נועלות את הטבלה עם מאזן זהה בדיוק – ניצחון, תיקו ושישה הפסדים (ארבע נקודות), 13 שערי זכות לעומת 23 שערי חובה. יריבת סוף השבוע הקרוב: הפועל בני אשדוד בבית.

יתר קבוצות המועדון לא שיחקו בסוף השבוע האחרון והן תחדשנה את פעילותן בליגהבסוף השבוע הקרוב

מבט לכדורסל

נערים א', לאומית דרום: אתמול (ראשון, 28.11), התארחה הפועל הרי ירושלים אצל הפועל 'נבון' ירושלים והפסידה 67:55. ביום רביעי הבא (8.12): משחק בית מול מכבי אשדוד.

נערים ב', מחוזית ירושלים: נערים ב', מחוזית ירושלים: הפועל הרי ירושלים קיימה בימים האחרונים שני משחקים. ביום שישי (26.11) היא אירחה את הפועל ירושלים/רמות והביסה אותה 73:51. הקבוצה קיימה משחק נוסף אתמול (ראשון, 28.11) בבית מול מכבי מעלה אדומים והביסה אותה 79:49. ביום ראשון הקרוב (5.12): משחק בית מול הפועל ירושלים/פסגת זאב.