יופי מהסרטים

ממליפיסנט, אורסולה ועד סטאר וורס: סופר-פארם מרחיבה את סדרות הביוטי של הסרטים שכולנו אוהבים

למי שגדל על מלחמת הכוכבים, אוהב את הנסיכות או דווקא את המרושעות, סופר-פארם, מרחיבה את קולקציית הביוטי של הסרטים האהובים וכל זה גם לקראת יום וולט דיסני שחל השנה בשישה בדצמבר. מדובר בקולקציה צבעונית של המותג האנגליMAD BEAUTY, הכוללת פריטים מעוצבים של DISNEY ו- STAR WARS את הפריטים ניתן למצוא בכל סניפי סופר-פארם ברחבי הארץ ובאתר האונליין.

הקולקציה של מותג MAD BEAUTY בסופר-פארם, מציעה מגוון פרטי ביוטי מסדרת המרושעות: תיק איפור BAD INFLUENCE, מסכת שינה של מליפיסנט ואורסולה וסרטים לשיער של מליפיסנט והמלכה המרושעת. בנוסף, הקולקציה מציעה מסכת שינה ותיק איפור של מנדלוריאן ממלחמת הכוכבים. מחירי המוצרים נעים בין: 24.90-34.90 שקלים.

היסטוריית יום דיסני:

יום וולט דיסני חל ביום שני הראשון של דצמבר בכל שנה. וולט דיסני (וולטר אליאס דיסני) נולד ב-5 בדצמבר 1901 בשיקגו שבארה"ב. בשנת 1919 החל את הקריירה שלו כמאייר ובשנת 1928, דיסני יצר את מיקי מאוס, דמות ששרטט בזמן שהיה בנסיעה באוטובוס (כיום, הדמות המצוירת היא החלק המרכזי של כל המותג דיסני). לאחר כמה שנים, דיסני החל לפתח סרטים מצוירים באורך עלילתי כמו שלגיה ושבעת הגמדים, פינוקיו, פנטזיה, דמבו, במבי, סינדרלה ומרי פופינס. דיסני יצר את יצירות האנימציה הללו במהלך שנות ה-40 עד ה-60. בשל הצלחתן של סרטים אלו, דיסני זכה ב-22 פרסי אוסקר על תפקידו כאנימטור, מפיק סרטים ומדובב אמריקאי. בהמשך נפתחו גם פרקי השעשועים של דיסני.

פירוט מוצרי הקולקציה:

נסיכות/מרושעות

סרט לשיער אלסטי של שלגייה- 24.90

סרט לשיער אלסטי של המלכה המרושעת- 24.90

סרט לשיער אלסטי של מליפיסנט- 24.90

מסכת שינה מליפיסנט- 34.90

תיק קוסמטי מרושעות- 29.90

מלחמת הכוכבים

מסיכת שינה של מלחת הכוכבים, מנדלוריאן- 34.90

תיק קוסמטי של מלחת הכוכבים, מנדלוריאן- 29.90

לינק לאתר- https://shop.super-pharm.co.il/MAD-BEAUTY/c/b_5840