יוצאים מהסרט, נכנסים לספר

צילום: באדיבות קניון 'הראל'
צילום: באדיבות קניון 'הראל'
על חודש הספר העברי בקניון 'הראל' עם שתי סופרות שתגענה לקניון לפגוש את אוהבי הקריאה

מה שהתחיל כחגיגות 'שבוע הספר העברי' הפך בשנים האחרונות לחודש שלם של פסטיבל מתמשך. בחגיגות אלה נהוג להוציא החוצה את הספרים וגם את הסופרים שמגיעים למפגשי פנים אל פנים כדי להתחבר עם הקוראים.

החגיגה לא פוסחת גם על יישובנו הקטן. כמידי שנה, קניון 'הראל' מוביל את חג הספר במבשרת ומציין את שבוע הספר עם יריד הנחות על מגוון רחב של ספרים, רבי מכר, ספרות ילדים וכל מה שתוכלו לדמיין. לאחר שבשנה שעברה בוטלו אירועי שבוע הספר בעקבות משבר הקורונה, שמחים סוף סוף בקניון לשוב למתכונתו המשמחת ולהקים יריד כמידי שנה.

אז מה יש לנו החודש? יריד מבצעים והנחות בחנות 'סטימצקי' ויריד ענק של 'צומת ספרים' הממוקם בקומת הכניסה בדוכן שקשה לפספס. מגוון רחב של ספרים – מקלאסיקות אהובות שמעלות זיכרון נוסטלגי ועד לחדשים ביותר.

מחר (שישי, 11.6, 10:00-13:00), הילה טימור אשור, מחברת הספר 'הקשה של הלחם' תגיע ל'צומת ספרים' לפגוש אתכם, לענות על שאלות אודות הספר, לספר על ההשראה, על התהליך ותחשוף את מה שמסתתר בין שורות הספר.

מקניון 'הראל' נמסר: "נשמח לראותכם בקניון בחגיגות הספר העברי, להמליץ לכם על ספרים, לענות על שאלות וכמובן – להמשיך להחיות את עולמה המופלא של הקריאה. בהתחשב בעידן הדיגיטלי שתופס תאוצה ומאיים להעלים מחיינו את תרבות ה'פרינט', אנו יותר משמחים שהספרים מקבלים במה חשובה בכל שנה, כדי שלא נפסיק לקרוא, לחלום, להחכים וליהנות מספרים מדהימים שכיף לשלוף מן המדף".