ילדים, תסתכלו טוב

רשת אירוקה משיקה קולקציית משקפי ראייה לילדים ובני נוער

לקראת שנת הלימודים הקרבה שתחל כמו כל שנה, ב- 1 בספטמבר, רשת אירוקה משיקה מגוון דגמים של משקפי ראייה לילדים ובני נוער, המתכתבים עם טרנדים המובילים  ובהתאמה לצרכים ולמבנה הפנים הייחודי לגילאים אלו.

הקולקציה החדשה של משקפיי הראייה באירוקה מאפשרת לילדים חותם ואמירה אישיים, המגוון העדכני מאפשר להם להראות אופנתיים ולבטא את עצמם באופן מושלם תוך שיפור הראיה הנדרש. בין הפריטים שבקולקציה ניתן למצוא: מסגרות מתכת עדינות אופנתיות במגוון גוונים וצורות,  משושים, מרובעים, אליפסה עגולים ואפילו משקפי טייסים.

הקולקציה כולה מבוססת על קונספט של MINI ME – הדגמים האופנתיים והעדכניים ביותר בקולקציית המבוגרים – שעברו התאמה למידות ילדים מתוך הבנה שהילדים היום הם בעלי הבנה אופנתית מתקדמת בדיוק כמו של מבוגרים.  בנוסף הושקעו בקולקציה פיתוחים עיצוביים וטכנולוגים כדי להתאים את המשקפיים לאורח החיים הפעיל של הילדים; עמידות, גמישות וקלות. 

מסקר שערכה אירוקה עולה כי שליש מילדי ישראל בני 10-16 מרכיבים משקפי ראייה! עוד עולה בסקר כי כי מעל 65% מההורים מסכימים כי זמן מסך ממושך עלול לפגוע בראייה של הילדים ו58% מההורים מודעים לתופעת ה"אור הכחול" והנזקים שנגרמים מחשיפה לו.

בכדי להתמודד עם נזקי האור הכחול, מציעה רשת אירוקה, עדשות דיפנדר המצמצמות את נזקיו. דיפנדר היא עדשה ייחודית מסוגה, המצמצמת משמעותית את נזקי הקרינה שמייצר האור הכחול ומונעת נזק בריאותי לראייה, מרגיעה את העיניים ואף תורמת לשינה טובה יותר.

חשוב שהילדים יאהבו את המשקפיים – אחרת לא ירצו להרכיב אותם. על מנת שהילד ירכיב את המשקפיים באופן קבוע, תנו לו לבחור את המשקפיים שהוא הכי אוהב ושכיף לו איתם!

מחיר משקפי ראייה לילדים החל מ259 ₪

לרגל שנת הלימודים, רשת אירוקה במבצע: זוג שני ב50% הנחה על מגוון משקפי ראייה לילדים.