יצאו צדיקים

46e8c711-98e0-4b82-b14a-4f3244404568
בשבוע אחד אירעו בקניון 'הראל' שלושה מקרים שבהם עובדי ניקיון מצאו סכומי כסף לא מבוטלים ודאגו שיושבו לבעליהם * בהנהלת הקניון התרגשו מגילוי האזרחות הטובה והעניקו בונוס לעובדים

בין כל מהדורות החדשות, העניינים המטרידים את הרוח הציבורית, שמחים בהנהלת קניון 'הראל' לעדכן את הציבור בחדשות טובות. והפעם, לא חנות חדשה, לא מבצע אטרקטיבי ולא אירוע לקהל הרחב.

"הלב שלנו התמלא לאחר שבשבוע אחד גילינו שלושה עובדי ניקיון מסורים ומוסריים, שעזרו לשלושה אנשים שונים להשיב את כספם ורכושם", נמסר.

במקרה הראשון, מצא עובד ניקיון ארנק ובו סכום כסף לא מבוטל. העובד עמד בגבורה בניסיון ופנה לביטחון על מנת להשיב את האבדה – והצליח. במקרה השני, מצאה עובדת ניקיון תיק עם מסמכים ו-1,800 שקלים במזומן. גם במקרה הזה, אותרה בעלת התיק על פי המסמכים והאבדה הושבה לבעליה בפנים שמחות ונרגשות. במקרה השלישי, מצא עובד ניקיון מעטפה ובה 500 יורו של אורח שרק עתה החליף את כספו בצ'יינג' לקראת הטיול המיוחל. לאחר בירור מול הצ'יינג', הושב הכסף לבעליו.

אבי שטרית, מנכ"ל הקניון: "מי היה מאמין ששלושה מקרים כאלו יקרו בשבוע אחד? מי היה מאמין שבכל המקרים הצליחו להשיב את האבדה לבעליה? רק לתאר את תחושת הרווחה, פשוט מרגש. אני רואה בעין טובה ובהערכה רבה את המעשים של שלושת עובדי חברת 'שיאון', שמעניקים שירותי ניקיון בקניון 'הראל' והענקתי לכל אחד מהם 400 שקלים בונוס כאות הערכה על הדרך בה בחרו לנהוג. מי ייתן ונזכה למעשים טובים ולאכפתיות אמתית כפי שנאמר "ואהבת לרעך כמוך". זכינו בכם כעובדים אמינים ונאמנים. שאפו!".