יש היכן לחנות

הנהלת קניון מבשרת, בשיתוף פעולה עם המועצה, הכשירה את השטח הסמוך לחניית כלי רכב פרטיים * התוספת: כ-100 מקומות חנייה * הפתיחה ביום ראשון הקרוב

בשורה למחפשי החנייה ביישוב. אחרי שנה שבה עמד בשיממונו השטח שבין קניון מבשרת לתחנת הדלק 'סונול', ייפתח המקום ביום ראשון הקרוב לחניית כלי רכב פרטיים. לשם כך הפך שטח הכורכר הלא ידידותי לשטח סלול ובו כ-100 מקומות חנייה. לדברי נעמה בליצקי, מנכ"לית הקניון, יהיו בחניון זה מקומות מסומנים לחניית נכים. כמו כן, תיאסר חניית כלי רכב כבדים במקום ונושא זה ייאכף על ידי המועצה.

מקומות חנייה אלה יתווספו ל-550 מקומות החנייה הפנימיים שכבר קיימים במבנה הקניון. בהקשר זה הוסיפה בליצקי, כי בתוך חודשיים יותקנו שם שש חניות ייעודיות לכלי רכב בהטענה חשמלית.

כאמור, במשך שנה היה השטח סגור ולא התאפשרה במקום חנייה. בעלות של מאות אלפי שקלים ובעבודה משותפת של הנהלת הקניון והמועצה, הוכשר השטח, נסלל, סומן ובשבוע הקרוב ייפתח. המקום ישמש את באי הקניון, האמפי ומשרדי המועצה. החנייה חינם 24 שעות ביממה ללא הגבלת זמן.

נעמה בליצקי: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם המועצה ועם העומד בראשה, דבר שנועד לרווחת תושבי היישוב. זו תוצאה מאוד משמחת".

גם הסוחרים במקום מברכים. דוד פוליטי, מנהל סניף 'סופר פארם' בקניון: "בשנה האחרונה, מאז שנסגרה החנייה, הרגשנו ירידה משמעותית במכירות. עם כל הכבוד למבצעים ולמופעים, החנייה היא הגורם המשמעותי ביותר למשיכת לקוחות אלינו. מעבר לכך שהיה חוסר במקומות חנייה, יש לא מעט שמעדיפים לחנות בחוץ מאשר בפנים. אני באופן אישי פניתי לכל הגורמים האפשריים כדי לפתור את הבעיה וראיתי שיש הבנה לכך שהנושא הזה צריך לבוא על פתרונו. אני שמח שהנהלת הקניון הרימה את הכפפה, הקדישה תקציב נכבד והכינה את המקום כראוי לחנייה. אני בטוח שהשינוי הזה יביא ברכה לכולנו ומודה לכל השותפים על המאמץ ועל התוצאה".