כאן גרים

הצגת ילדים חכמה ומצחיקה לכל המשפחה של 'תיאטרון קליפה' על היחסים ביני לבין האחר

'תיאטרון קליפה', שחוגג השנה חצי יובל לקיומו, שמח להציג את 'כאן גרים', הצגת ילדים חדשה מאת שי פרסיל, יוצרת רב תחומית בתיאטרון בובות, תנועה ופרפורמנס, שמחברת בעבודותיה בין גוף וחומר.

'כאן גרים' היא הצגה חכמה ומצחיקה עם מעט מילים, שמשלבת חומרים וחפצים יחד עם אלמנטים מעולם המחול והאקרובטיקה. יחד הופכים כל המרכיבים הללו את הבמה למגרש משחקים ייחודי ומרתק עבור ילדים ומבוגרים כאחד.

ההצגה עוסקת בקשר שבין האני לאחר ובין ה'ביחד' ל'לחוד' ומעוררת דמיון וחשיבה מופשטת. באמצעות חומרים רכים שמשנים צורה, אנו לומדים על המרחב הגמיש שבו אנו חיים ושאותו אנו חולקים אחד עם השני.

שי פרסיל: "העבודה עוסקת בפירוק ובהרכבה. דרך מבנים פיזיים ניתן לומר משהו גם על מבנים חברתיים, על הארעיות שהיא חלק בלתי נפרד מהקיום. הצורך להגדיר מי אני, מה המקום שלי ובמה אני שונה מהאחר, יחד עם הצורך להיות חלק מקבוצה, לשתף ולחלוק.  את ההשראה שאבתי מתוך הרגל שהיה לי בילדותי – להיכנס לתוך קופסה – מבנה שמגדיר את ה'בפנים' וה'בחוץ' ויכול להפריד אותי לרגע מן העולם ולשמש מקום מוגן ומנחם, מקום שנותן לי גבולות ברורים ובתוכם גם את החופש". 

שחקנים יוצרים: הודי בן עמי, תומיליו מינץ ושי פרסיל. ליווי אומנותי, תפאורה ותלבושות: עידית הרמן. מוזיקה: גיל לביא. תאורה: רפאל האוגס.

'תיאטרון קליפה' תרם רבות להתפתחות התיאטרון החזותי בישראל ונחשב למוביל בתחום. יצירות הקבוצה מוצגות בתיאטראות ובפסטיבלים בינלאומיים רבים. במהלך שנות קיומה, יצר התיאטרון עשרות מופעים ושיתופי פעולה עם גורמי תרבות מרכזיים בארץ ובעולם.

ההצגה מיועדת לגילאי 3 ומעלה ולכל המשפחה.

משך המופע: 45 דקות.

מחיר כרטיס: 60  שקלים.

הרשמה מראש באתר: bit.ly/kangarim.

מספר המקומות מוגבל.

פרטים בטלפון: 03-6399090, 03-6879219.

מועדי ההצגה:

שני, 18.4 , 11:30

שבת, 30.4, שעה 11:30.

תיאטרון קליפה, רח' הרב קוק 37, כרם התימנים, תל אביב.