'כאן גרים'

על הצגה משעשעת של 'תיאטרון קליפה' שתועלה במהלך חודש אוגוסט

לאחר כשמונה שנות ציפייה של הקהל, שמח 'תיאטרון קליפה', שחוגג השנה חצי יובל, להציג  את  "כאן-גרים", הצגת ילדים חדשה לגילאי 3 ומעלה, מאת שי פרסיל, יוצרת רב תחומית בתיאטרון בובות, תנועה ופרפורמנס, המחברת בעבודותיה בין גוף וחומר.

'כאן גרים' היא הצגה חכמה ומצחיקה עם מעט מילים, המשלבת חומרים וחפצים יחד עם אלמנטים מעולם המחול והאקרובטיקה, שיחד הופכים את הבמה למגרש משחקים ייחודי ומרתק עבור ילדים ומבוגרים כאחד. ההצגה עוסקת בקשר בין האני לאחר, בין ה'ביחד' ל'לחוד', ומעוררת דמיון וחשיבה מופשטת. באמצעות חומרים רכים שמשנים צורה אנו לומדים על המרחב הגמיש שבו אנו חיים ואותו אנו חולקים אחד עם השני.

שי פרסיל, יוצרת ההצגה: "העבודה עוסקת בפירוק ובהרכבה. דרך מבנים פיזיים ניתן לומר משהו גם על מבנים חברתיים, על הארעיות שהיא חלק בלתי נפרד מהקיום. הצורך להגדיר מי אני, מה המקום שלי ובמה אני שונה מהאחר, יחד עם הצורך להיות חלק מקבוצה, לשתף ולחלוק. את ההשראה שאבתי מתוך הרגל שהיה לי בילדותי – להיכנס לתוך קופסה – מבנה שמגדיר את ה'בפנים' וה'בחוץ' ויכול להפריד אותי לרגע מן העולם ולשמש מקום מוגן ומנחם. מקום שנותן לי גבולות ברורים ובתוכם גם חופש". 

'תיאטרון קליפה' שחוגג 25 שנים, תרם רבות להתפתחות התיאטרון החזותי בישראל ונחשב למוביל בתחום. יצירות התיאטרון מוצגות בתיאטראות ובפסטיבלים בינלאומיים רבים. במהלך שנות קיומו, יצר 'תיאטרון קליפה' עשרות מופעים ושיתוף פעולה עם גורמי תרבות מרכזיים בארץ ובעולם.

יצירה ובימוי: שי פרסיל. שחקנים יוצרים: הודי בן עמי, תומיליו מינץ ושי פרסיל. ליווי אומנותי, תפאורה ותלבושות: עידית הרמן. מוזיקה: גיל לביא. תאורה: רפאל האוגס.

מועדי ההצגה: חמישי, 5.8 (18:00); שבת, 7.8 (11:30); חמישי, 19.8 (18:00); שבת, 21.8 (10:00 ו-11:30); שבת, 28.8 (10:00 ו-11:30).

משך המופע: 45 דקות.

מחיר כניסה: 60 שקלים.

תיאטרון קליפה, הרב קוק 37, כרם התימנים, תל אביב.

להרשמה ומקומות מראש באתר: bit.ly/kangarim.

לפרטים:03-6399090 ,03-6879219 .

מספר המקומות מוגבל.