כבדה וכואבת

רשת תפצה לקוחה שמסחטה כבדה נפלה על רגלה

במכתב דרישה לפיצויים, אותו שלחו עורכי הדין דביר שמעיה ומיכאל מירל לאחת הרשתות, נטען כי מרשתם, אישה כבת 58, נפצעה במהלך קניות שערכה במרכול שבבעלות הרשת. 
על פי הנטען, האישה נטלה לידיה אריזה ובה מסחטת מיץ מתכתית כבדה, וניסתה להכניסה אל עגלת הקניות. אלא שהקרטון שבו הייתה נתונה המסחטה, היה פתוח בחלקו התחתון, וכתוצאה מכך החליקה המסחטה הכבדה, ונפלה בעוצמה על רגלה של האישה, תוך שהיא מרסקת את כף רגלה.
מיד לאחר התאונה, כשהיא סובלת מכאבים עזים, פנתה האישה לקבלת טיפול במוקד לרפואה דחופה 'טרם'. בבדיקה אובחן, כי היא סובלת משבר בכף רגל שמאל, ורגלה גובסה. לאחר הסרת הגבס, הורו לה רופאיה לבצע מעקב אורתופדי במסגרת קופת החולים וליטול משככי כאבים.
לדברי עוה"ד שמעיה ומירל, מאז התאונה ובמשך תקופה ארוכה, עברה האישה בדיקות וטיפולים רבים, כשהיא מוסיפה לסבול מכאבים עזים. במכתבם מטילים עורכי הדין את האחריות המלאה לנזקיה של האישה על הרשת שבסניף שלה אירע המקרה.
לאחרונה, הגיעו הצדדים לפשרה, מחוץ לכותלי בית המשפט, לפיו תפצה הרשת את האישה בסכום הגון, אשר יועבר אליה מחברת הביטוח המבטחת את הרשת.
עורכי הדין דביר שמעיה ומיכאל מירל, ממשרד עורכי הדין שמעיה מירל ושות', עוסקים בדיני נזיקין, מקרקעין ומשפט אזרחי ומסחרי. המשרד ממוקם בבניין 'בר סנטר' ברחוב האורגים 35 באשדוד.