כבוד לנוער המתנדב

על טקס הוקרה לנוער מצטיין מתנדב שהתקיים ביישוב הר אדר

זו השנה השנייה שבמועצה המקומית הר אדר מקיימים טקס הוקרה לבני נוער, אשר הצטיינו בהתנדבות למען הישוב.

הטקס התקיים במעמד ראש המועצה, חיים מנדל שקד, יו"ר ועדת נוער וצעירים פנינה בן עמי איצקוביץ', מנהלת המחלקה לחינוך נאוה טל ובהשתתפות בני הנוער המצטיינים, בני משפחתם וחבריהם.

בני הנוער קיבלו תעודת הוקרה מראש המועצה, שי ממחלקת הנוער והתכבדו בכיבוד מתוק וטעים כראוי למעמד שכזה.

אז מי הם המתנדבים וכיצד תרמו ליישוב? במועצה ציינו כי מדובר בקבוצת בני נוער, אשר הובילה מהלך משמעותי ובזכותה התחדשה מועצת נוער חוקית ביישוב. כמו כן, יש גם בני נוער אשר התנדבו במחלקת הביטחון והיו משמעותיים בעת חירום. את שבט הצופים 'הראל' השנה הובילו בני נוער מהשכבה הבוגרת שטובת ילדי הר אדר היא בראש מעיינם. פינת החי זכתה לבני נוער מדהימים שהעלו לחיות שבמקום את איכות החיים. קהילת אוהבי הספרים זכו לשירות איכותי מהשורה הראשונה מבנות נוער שערך הקריאה נמצא בסדר עדיפות גבוה בעולמן. "על כל אלה תבוא עליהם הברכה, הם ראויים לכל דברי השבח והתודה והם מודל לחיקוי ומופת לקהילה", נכתב בדף הפייסבוק של המועצה.

ראש המועצה חיים מנדל שקד: "אני מסתכל עליכם, המתנדבים המצטיינים, ומשוכנע שדור המנהיגות הבא של ישראל נמצא כאן. לי באופן אישי זה נותן תקווה גדולה לעתיד טוב יותר, לחברה ישראלית סובלנית, אכפתית וערכית יותר. שאו ברכה, עלו והצליחו".

מנהלת המחלקה החינוך נאוה טל: "הצטיינות היא ערך ודרך. אתם, המצטיינים, מהווים דוגמא לנחישות, אומץ, ערכיות ואמונה בדרך. אתם ראויים להערכה רבה על כך שבין שלל עיסוקיכם אתם מוצאים את הזמן לפעול בהתנדבות למען הכלל בעקביות ובהתמדה".

אחראית תחום הנוער מורן גל: "אנו פוגשים מידי שנה בני נוער רבים שערך ההתנדבות חשוב עבורם ורבים מהם מתגייסים במהירות לצורך זה. יש ביניהם בני נוער אשר ערך הנתינה הוא בליבם. ראיית האחר וטובת הכלל לא מובנים מאליהם בגילאי ההתבגרות ואלה עשו זאת בהתמדה ובשאיפה למצוינות".