כדורגל בוגרים: אדם ישיר לנו סולו

ביום האחרון של 2021 פגשה הפועל מבשרת את טירת שלום לדרבי תחתית שהסתיים בתיקו רב שערים – 4:4 * את כל השערים לזכות מבשרת כבש אדם אוחיון

בוגרים, ליגה ג', מחוז מרכז, בית ב': הפועל מבשרת ציון/אבו גוש אירחה ביום שישי (31.12) את טירת שלום, הקבוצה שחולקת איתה את שני המקומות האחרונים בטבלה בשוויון נקודות. השוויון לא נשבר לאחר שהמשחק הסתיים בתיקו רב שערים – 4:4. האורחת כבשה ראשונה בדקה ה-16, אך תוך שלוש דקות השווה אדם אוחיון ל-1:1. זו הייתה הפתיחה לאחד ממופעי הסולו הגדולים של אדם. שש דקות חלפו, אדם נועץ את השני שלו ועם 2:1 למבשרת יורדות הקבוצות להפסקה. בדקה ה-58 אדם עם השלישי, 3:1 למבשרת, אך אז החלה האורחת להתעורר, כבשה בדקות ה-66 וה-69 והשוותה ל-3:3. למרבה המזל, לא הצליחה האורחת להפוך את התוצאה לטובתה. אדם אוחיון, עם שער רביעי במשחק, קובע 4:3 למבשרת בדקה ה-85, אך כעבור שתי דקות נגוזה התקווה לניצחון ביום האחרון של 2021, כאשר האורחת השוותה ל-4:4, תוצאת סיום כאמור. עם תשעה שערים עד כה, העפיל אדם אוחיון למקום הראשון בטבלת הכובשים הקבוצתית ובכך עקף את שמס בדראן (8). מחר (שישי, 7.1): משחק חוץ מול מ.ס ראשון לציון, שבעקבות הפסד במחזור האחרון נכנסה לשוויון נקודות משולש עם מבשרת ועם טירת שלום.

נוער, ליגה מחוזית מרכז: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש תארח ביום שלישי (4.1) את מ.ס. בני יפו

נערים ב', ליגה מחוזית מרכז: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש התארחה אצל עירוני אור יהודה והפסידה 4:0. בשבת הקרובה (8.1): משחק בית מול מכבי שהם.

נערים ג', ליגה מחוזית דן1: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש תתארח ביום חמישי (6.1) אצל הפועל לוד.

ילדים א', מחוז שפלה: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש אירחה בשבת את בית"ר גן יבנה וגברה עליה 2:1 משערים של עידו לוי ורן משה. השבת (8.1): משחק חוץ מול מכבי יבנה.

ילדים ב', מחוז דן1: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש התארחה ביום חמישי (30.12) אצל הפועל לוד והפסידה 3:1. יהונתן בן חנן כבש לזכות מבשרת. אתמול (רביעי, 5.1), התארחה הקבוצה אצל מכבי שדרות. המשחק הסתיים לאחר סגירת הגיליון.