כדורגל: גם לנשים

צילום: דוברות מטה יהודה
צילום: דוברות מטה יהודה
בשורה משמחת לנשים שרוצות לשחק כדורגל באופן פעיל: קבוצת כדורגל נשים תוקם לראשונה במטה יהודה

עולות לראשונה על כר הדשא של מטה יהודה: תכירו את קבוצת כדורגל הנשים הראשונה במועצה. מדובר באחת הקבוצות הבודדות באזור ירושלים, כאשר את הקמת הקבוצה יזמה מחלקת הספורט בניהולו של עוזי קאחו יחד עם מרכז הפועל. "המטרה היא לפתח ענף ספורט נוסף עבור נשים כאשר המועצה תסבסד את העלויות יחד עם מרכז הפועל", מסר קאחו.

בין המשתתפות בקבוצה החדשה, בגילאי 30-40, ישנן נשים ששיחקו בעבר כדורגל במסגרות שונות ואהבתן למשחק גיבשה אותן לקבוצה. במסגרת זו יתאמנו הנשים ולאחר מכן ישובצו במשחקי הליגות השונות.

ביום שלישי השבוע הן קיימו את אימונן הראשון עם המאמנת שחר נקב, שחקנית כדורגל בנבחרת ישראל. "אני מתרגשת לקראת תחילו של משהו חדש. זה האימון הראשון שלנו והמפגשים ייערכו אחת לשבוע בקיבוץ נתיב הל"ה", מסרה המאמנת והוסיפה, "אני חושבת שזה תמיד מבורך שמקדמים את ספורט הנשים. הקורונה שיבשה את הכול ולאט לאט חוזרים לשגרה. אני שמחה מאוד שפתחו את הקבוצה, גם לשחרר את הלחצים שהיו ופשוט לבוא, להתאמן וליהנות".

ניב ויזל, ראש המועצה האזורית מטה יהודה: "המועצה שואפת תמיד לפתח ענפי ספורט – לנשים ולגברים כאחד. אני מברך את העוסקים במלאכה – מחלקת הספורט ומרכז הפועל – על פתיחתה של הקבוצה ומאחל הצלחה רבה לשחקניות".