כדורגל: הפסד ברגע האחרון

הקפטנים והשופטים לפני פתיחת המשחק (צילום: מורן גבאי)
הקפטנים והשופטים לפני פתיחת המשחק (צילום: מורן גבאי)
בוגרים: הפועל מבשרת הצליחה למתוח כהוגן את מוליכת הטבלה בני יצ'לאל, אך בתוספת הזמן הצליחה היריבה לכבוש שער ניצחון

בוגרים, ליגה ג', מחוז מרכז, בית ב': אחרי הניצחון הגדול על באר יעקב, נפתח להפועל מבשרת ציון/אבו גוש התיאבון. והפעם, משחק בית מול מוליכת הטבלה בני יצ'אלאל. כולם קיוו להפתעה והאמת, היא לא הייתה כל כך רחוקה. מבשרת הצליחה לשמור על שער נקי כמעט לאורך כל המשחק ורק בדקה ה-95 כבשה האורחת את שער הניצחון, 1:0 קטן בסיום. מחר (שישי, 24.12, 11:00): משחק חוץ מול הפועל רמלה. משחק לא פשוט שכן רמלה מדורגת שלישית (ומבשרת חמישית, אך בפער ניכר) ונלחמת על העלייה לליגה ב'. אבל כבר ראינו שיכולות להתחולל הפתעות. נקווה שהפעם זה יקרה.

נוער, ליגה מחוזית מרכז: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש התארחה במוצאי שבת (18.12) אצל המדורגת שלישית, הפועל בני אשדוד. יתרון הביתיות והפער בדירוג באו לידי ביטוי במגרש – 5:0 לאשדוד. את משחקה הבא תקיים הקבוצה בסוף השבוע הבא (1.1.2022) בבית מול מ.ס. בני יפו.

נערים ב', ליגה מחוזית מרכז: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש אירחה ביום שישי (17.12) את מוליכת הטבלה מכבי יפו, שהגיעה עם מאזן של 11 ניצחונות ב-11 משחקים. גם מבשרת לא הצליחה לקלקל את המאזן וזה נגמר ב-5:1 ליפו. אוראל אילן כבש לזכות מבשרת מן הנקודה הלבנה בדקה ה-23 ובכך ירדו הקבוצות ל-1:1 במחצית, אך המחצית השנייה הייתה קונצרט יפואי מוחלט. את משחקה הבא תקיים הקבוצה בסוף השבוע הבא (1.1.2022) בחוץ מול עירוני אור יהודה.

נערים ג', ליגה מחוזית דן1: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש התארחה ביום שישי (17.12) אצל נועלת הטבלה הפועל מרמורק. בקבוצה קיוו לנצל את ההזדמנות לצבור שלוש נקודות קלות ולברוח מהתחתית, אך המשחק הסתיים בתיקו 1:1 מאכזב. מיכאל וורדה העלה את מבשרת ל-1:0 בדקה ה-19 ובכך נקבעה תוצאת המחצית. את שער השוויון כבשה מרמורק בדקה ה-64. יריבת השבת (25.12): בית"ר גדרה בחוץ. גם גדרה היא קבוצת תחתית. הפעם מקווים לחזור עם מלוא שלוש הנקודות