כדורגל: סוף סוף ניצחון

אחרי שלא ניצחה מאז המחזור הראשון, ניצחה מבשרת בחוץ את המדורגת רביעית – באר יעקב – בתוצאה 6:3

בוגרים, ליגה ג', מחוז מרכז, בית ב': הפועל מבשרת ציון/אבו גוש התארחה ביום שישי (10.12) אצל מ.ס. באר יעקב. לאחר שלא ניצחה מאז המחזור הראשון, הציפיות לא היו בשמיים, אך מידי פעם קורה ש"הטבלה כן משקרת" ויותר מכך – זה קרה במשחק של מבשרת. כבר במחצית הוליכה מבשרת 5:0 (למעשה זו הייתה התוצאה כבר בדקה ה-28…) משלושער של שמס בדראן וצמד של עידן אברהם. במחצית השנייה כבשה המארחת פעמיים וצימקה ל-5:2. שמס השלים רביעייה בדקה ה-85 ובתוספת הזמן כבשה המארחת שוב – 6:3 בסיום. מבשרת כבר לא במקום האחרון, אלא במקום החמישי (מתוך שמונה), אך הפער מן המקום הרביעי הוא תשע נקודות. אגב, שמס בדראן עלה למקום השמיני בבית בטבלת כובשי השערים. יריבת סוף השבוע הקרוב היא המוליכה בני יצ'אלאל. האם מבשרת תפתיע שוב? הלוואי…

נוער, ליגה מחוזית מרכז: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש אירחה ביום שישי (10.12) את המוליכה מ.ס. רמלה. זה היה משחק קשה וצמוד והוא הסתיים בהפסד – 3:2. השער הראשון נכבש על ידי רמלה בדקה ה-29, אך תוך ארבע דקות השווה אריאל בן שמעון מן הנקודה הלבנה. הרמלאים המשיכו לתקוף ועד להפסקה הספיקו לכבוש שוב – 2:1. בדקה ה-58 עלתה האורחת ל-3:1 אך תוך ארבע דקות החזיר ארז בר את מבשרת לתמונה – 3:2. אך כאן נעצרו הכיבושים משני הצדדים וכך נקבעה תוצאת הסיום. בסוף השבוע הקרוב: שוב מפגש מול קבוצת צמרת – משחק חוץ מול הפועל בני אשדוד, המדורגת במקום השלישי.

נערים ב', ליגה מחוזית מרכז: הפועל מבשרת ציון/אבו גוש אירחה ביום שישי (10.12) את נחלת יהודה וגברה עליה 2:0 משערים של נתנאל הרוש ואורי אואקנין. יריבת סוף השבוע הקרוב: מוליכת הטבלה מכבי יפו, שמגיעה עם מאזן של 11 ניצחונות ב-11 משחקים. האם מבשרת תקלקל להם?