כדורסל: חגיגה לנוער

על הנעשה בקבוצות הכדורסל הצעירות של הפועל ירושלים במבשרת והסביבה

מחלקת הנוער של הפועל ירושלים חוגגת לאחרונה בתחומים שונים. לאחרונה, התקיים הפנינג מוצלח בחסות קניון 'הראל' של בית הספר לכדורסל ובו אירחה מחלקת הנוער את שותפתה מהר אדר. במסגרת ההפנינג, התקיימו משחקי ידידות בין הקבוצות השונות. המשחקים היו מהנים מאוד והורים רבים הגיעו כדי לצפות מקרוב באירוע החווייתי.

גם ברמה התחרותית, המשיכו קבוצות הליגה להתקדם ולהשתפר. קבוצת הילדים (לאומית) סיימה את העונה עם הישג מוצלח של עלייה לליגת ה-NBA ג'וניור. קבוצת הנערים (ארצית) המשיכה להתבסס בחלק העליון של הטבלה. קבוצות הקט סל המשיכו להתגבש ולהתקדם מאוד. בחזית אחרת, המשיכה נבחרת הכדורסל של חטיבת 'היובל', שמשתפת פעולה עם מחלקת הנוער, לנצח ואף העפילה לרבע הגמר.

המנהל המקצועי איתן בן אליעזר מסכם את התקופה: "אנחנו נמצאים בחלק הסופי של הליגות התחרותיות ובעיצומה של עונת בית הספר לכדורסל. אני שמח לראות את הקבוצות מתגבשות ואת השחקנים משתפרים. פתאום רואים ילדים מצליחים במקומות שבעבר התקשו.  שיתוף הפעולה הפורה עם קניון 'הראל' ועם המועצה עוזר לנו מאוד לקיים פרויקטים נוספים ואנחנו עם הפנים קדימה לאירועי פסח , ל"ג בעומר ושבועות. אני רוצה להודות לכל המאמנים על העבודה החשובה ולאחל לכל משפחת מחלקת הנוער חג פסח כשר ושמח".