כיף להכיר: GO CAR

חוויה חדשה בירושלים: אטרקציה שכוללת טיול עם רכב חשמלי בסמטאות העיר העתיקה בירושלים

הלהיט העולמי שכבש חלק מהערים הקלאסיות של אירופה ובהן מדריד וברצלונה, הגיע גם לבירת ישראל – ירושלים. אם תרצו, זו החוויה הלוהטת של קיץ 2022 והיא ממש כאן אצלנו, בסמטאות העיר העתיקה. מדובר במכונית צהובה עם מדריך וירטואלי וגג פתוח שהגיעה לסמטאות העיר העתיקה ולרחובות הקסומים של ירושלים. רכבים מדליקים שאי אפשר להוריד מהם את העיניים ולכל אורך הנסיעה הם מושכים את תשומת לב התיירים והמבקרים סביבכם. 

GO CAR היא אטרקציה וחוויה בפני עצמה שמשלבת נהיגה ברכב חשמלי פתוח עם שני מושבים ללא גג ודלתות בסמטאות היפיפיות של ירושלים; ומדריך דיגיטלי עמוס בסיפורי ההיסטוריה של ירושלים, שמלווה את הטיול בהסברים באמצעות רמקול והופך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. GO CAR היא דרך נפלאה להכיר ולהיכנס בשערי העיר הקדושה לשלושת הדתות תוך כדי נסיעה חווייתית ברכב המגניב. 

הנהיגה ברכב פשוטה וקלה. במקום הגה מפעילים אותה בעזרת כידון, כמו בקטנוע. רק בעלי רישיון נהיגה מורשים לנהוג בגו-קאר בגלל שהמסלול משתלב בכבישים עם רמזורים ותמרורים. יוצאים בשיירה ממגרש החנייה שצמוד ל'מתחם התחנה' (רחוב דוד רמז 4). יורדים בכביש לגיא בן הינום ונכנסים לעיר העתיקה דרך שער יפו.

משם חולפים בנסיעה בפאתי הרובע הארמני וממשיכים לרובע היהודי ויורדים לכיוון רחבת הכותל. יוצאים מהעיר העתיקה דרך שער האשפות ועולים אל הר ציון. משם נוסעים אל שכונות ימין משה ומשכנות שאננים. בראש כל שיירה נוסע מדריך של החברה.

טיולי ה-GO CAR יוצאים מידי שעתיים, משעות הבוקר עד שעות הערב המאוחרות בכל ימות השבוע. הטיול נמשך כשעה וחצי ומסתיים בחניון התחנה שממנו יצאנו. בקיצור, חוויה מטריפה, ייחודית ומהנה, במיוחד למשפחות עם ילדים או לזוגות שמחפשים פלפל לרומנטיקה ולאלה שמחפשים לחוות את ירושלים בדרך מיוחדת. GO CAR – חוויה שלכולם מגיע להיות חלק ממנה. נסו ותיהנו.

עלות: 175 שקלים לנוסע בודד. הנחה של 15 אחוז אם בשלב ההזמנה תגידו שקראתם על ה'גו-קאר' בכתבה זו בעיתון 'זמן מבשרת' ובאתר זה.

להזמנות: 0533444665 ובאתר www.gocarisrael.com.