"ככה אני"

סינגל חדש למאור גרידיש בין אלבום הבכורה לאלבום השני

מאור גרידיש, בן 34, מוזיקאי כותב ומלחין מתל אביב, משיק את "ככה אני" – סינגל חדש אחרי אלבום הבכורה המצוין 'רגשות נטושים' ולפני אלבום שני.

גרידיש עבד עם עמיר בניון, גיא מר (הדג נחש), 'החברים של נטאשה', אמיר דדון ועוד. בשנים האחרונות הוא מפיק בפועל של ארקדי דוכין.

גרידיש גדל במשפחה דתית בת שמונה אחים במושב אחיהוד שבגליל מערבי, בית עם  מוזיקה ערבית, תימנית מסורתית ומזרחית ים תיכונית.

בגיל 17 גילה שהוא  סקרן מדיי ויצא  בשאלה, וכך גם בסגנון המוזיקלי. גרידיש הקשיב לפרל ג׳אם, נירוונה, ג׳ף באקלי, בוב דילן, רדיו הד, הדלתות, החיפושיות, קווין, המון בלוז, קאנטרי, פולק ועוד. מגיל 17 ועד היום הוא מרגיש שחי חיים כפולים – לצאת מהבית ולהתנתק מהשורש שהזין אותו בדרך לחיפוש מהות ומשמעות אחרת. לדבריו: "עד לרגע זה עדיין אני מחפש, כמו נתלה על המיתר האחרון. ככה אני עם המוזיקה, משלם מחיר של חוסר ודאות, בדידות, רגשות מעורבים והקרע בין הרצון להגשמה עצמית לבין להיות מחובר למשפחה ולחברים, מהנדנדה במרפסת במושב אל תוך המגדלים של תל אביב עם גיטרה ביד וחלומות בכיסים".

על השיר "ככה אני" מספר גרידיש: "מכירים את זה שאתם יודעים להיות הפסיכולוגים של כולם, אבל כאשר זה מגיע לעצמכם איןלכם מושג מה לעשות? יום הולדת 34 והגיע הזמן להסתכל פנימה ולמצוא פתרונות לעצמי. החיים עוברים כהדף היורה וזקיקי שיער לבן כבשו עוד חלקה על הראש שלי. אני מתבגר ומתגבר. פעם זה מפחיד אותי ופעם זה מרגש אותי, כמו איזו זוגיות לא יציבה ביני לבין החיים. אבל בתוכי אני עדיין ילד שחולם בגדול, אוהב אמנות אמתית כזו שחותכת אותך כמו סכין מנתחים שמגלה את הלב שמסתתר מאחורי כל השכבות, מחזירה אותך לתמימות טהורה, מכווצת אותך עם האמת שלה ושמה לך מראה מול הפנים. הנה אתה האמתי, אבל הכול בסדר, ככה זה טוב, ככה אני.המילים הכי חשופות שלי נפגשו עם הלחן המרגש של עדן אלבר, מוזיקאי מוכשר שמצליח תמיד לזהות את הרגש בין המילים".

מילים: מאור גרידיש, לחן: עדן אלבר,הפקה מוזיקלית ועיבוד: מאור גרידיש, פסנתר: אור קודאי, מיקס ומאסטרינג: זוהר חנוכה.

לינקים לקליפ

https://did.li/Sggaa

לינקים לרשתות חברתיות

https://www.facebook.com/maor.gridish?ref=bookmarks

https://www.instagram.com/maor_gridish/–