'כשהבמה היא הבית של העבר'

במסגרת חודש בריאות הנפש בישראל, מציג ארגון 'יוזמה דרך הלב': מפגש מרתק עם השחקנית והיוצרת תהל רן, יוצרת ההצגה 'קשורות' בתיאטרון הקאמרי מתוך סדרת הרצאות 'ראשון מניסיון' של 'חכמת דרך'

ארגון יוזמה דרך הלב מציג: השחקנית והיוצרת תהל רן מגיעה למפגש מרתק 'כשהבמה היא הבית של העבר'. המפגש במסגרת סדרת מפגשים והרצאות חודשיות בשם 'ראשון מניסיון' של ארגון יוזמה דרך הלב. תהל רן, אשר ההצגה 'קשורות' אותה יצרה, משחקת בימים אלה בתיאטרון הקאמרי, תשתף בסיפור האישי שלה ובדרך שבה היא מתרגמת את חוויות החיים לשפה של תיאטרון, כתיבה ומחול. 24.10 בשעה 20.00 בערב. ההרצאה בחינם, אך מותנית בהרשמה מראש,  בלינק: https://forms.gle/tk9v951nxyk9dGMJ7

במפגש 'כשהבמה היא הבית של העבר' מספרת תהל על יצירותיה לבמה השאובות מילדותה המורכבת, ומשתפת את הקהל בתחנות משמעותיות בחייה וכיצד תרגמה את חייה לעולם הבמה, התיאטרון והמחול. סיפורה הוא של כוח, התמודדות ובעיקר תקווה. תהל רן זוכת פרס רוזנבלום לאומנויות הבמה לשנת 2018 ופרס 'מגן הילד' בשנת 2000.

'כשהבמה היא הבית של העבר', מתוך סדרת מפגשים והרצאות חודשיות בשם 'ראשון מניסיון' של 'חכמת דרך' בארגון יוזמה דרך הלב, סדרת מפגשים בנושאים  של ידע מניסיון אישי, בתחום בריאות הנפש ומעבר לו, ידע אשר תורם לתהליכי החלמה ורווחה של הפרט ושל הקהילה. ידע מניסיון הוא ידע ייחודי המבוסס על חוויות החיים ועל הסיפור האישי, והוא יכול לשמש כבסיס לתמיכה באחרים העוברים חוויות חיים דומות.

ארגון יוזמה דרך הלב, הוקם בשנת 2006, במטרה להוביל לשינוי במעמדם הכלכלי והחברתי של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית, באמצעות תהליכי שיקום תעסוקתי ושילובם בשוק העבודה כמשתתפים פעילים, מתפרנסים, משפיעים ותורמים.