לדרום באהבה: מחוץ לקופסה ובתוכה

צילום: איה וינד
צילום: איה וינד
על קופסת מתנות חדשה שכולה תמיכה בעסקים קטנים ועמותה מהדרום

הקופסה הישראלית (Israeli Box) הוא מיזם ישראלי חדש ומרתק שמטרתו לקרב את ישראל לעולם באופן יצירתי וייחודי. המיזם מאפשר משלוח של מוצרים ישראליים ייחודיים ומשתנים על בסיס חודשי על טהרת כחול לבן באמצעות מנוי חודשי או משלוח בודד. מטרת המיזם היא גם לסייע ולחשוף עסקים ישראלים קטנים ועמותות ברחבי הארץ ללקוחות ואוהבי ישראל בכל רחבי העולם.

כל קופסה מכילה חמישה מוצרים שונים, כולם עוצבו ויוצרו בישראל, ולפיכך גם ההפתעה למקבל מידי חודש היא מושלמת. ומי מאיתנו לא אוהב לקבל קופסת הפתעות?

בכל חודש נבחר נושא אחר ודרכו מסופר הסיפור הישראלי. מטרת המיזם היא לאצור את הקסם של ישראל היפה, היצירתית, היזמית והמרתקת. כל המוצרים נארזים כמתנות הפתעה מרהיבות בקופסה מעוצבת ויפה ונשלחים לכל רחבי העולם.

החודש מוקדשת הקופסה הישראלית לישובי הדרום ועוטף עזה כדי לחזקם בימים הקשים שעברו עליהם ובמטרה לתמוך בעסקיהם. למען הדרום יוצרה קופסה ישראלית מיוחדת שכל מוצריה נרכשו מעסקים בדרום. בין הפריטים המגוונים גם ריבת תפוחים משדה משה, יצירה של אמן מנתיבות, זיתים משדה עוזיהו, מוצר מעמותת 'גוונים' באשקלון וכרם 'ידיים' מנתיבות. כל פריט בקופסת ההפתעות מספר סיפור אחר על הדרום. עלון מפורט נכתב במיוחד ומשולב בקופסה.

את המיזם 'הקופסה הישראלית' ייסדה ומנהלת מאיה בלבן, יזמית ישראלית שמעוניינת לחבר באמצעות קופסאות ההפתעה אנשים מכל רחבי העולם לישראל, שהיא כה אוהבת: "יותר מכל אני מעוניינת שאנשים ברחבי העולם ישמעו ויכירו את הסיפור שלנו, את היצירה והיוזמה הישראלית במיטבה. להכיר את העסקים הקטנים והאנשים הגדולים ומלאי היצירתיות שאת מוצריהם אני רוכשת, אורזת ושולחת".

את 'הקופסה הישראלית' ניתן לרכוש גם כקופסת מתנה חד פעמית לעצמך או לאדם אהוב, וגם באמצעות מנוי חודשי. קיים מגוון של 15 קופסאות שכל אחת מהן מתמקדת בעולם תוכן אחר הקשור באופן ישיר לישראל ולתרבותה. 'הקופסה הישראלית' מוצעת במגוון מחירים וניתן גם להרכיב קופסאות בהתאמה אישית עבור ארגונים ורוכשים פרטיים המעוניינים במתנות אישיות מטעמם.

לפרטים והזמנות:

מאיה בלבן: 052-6150509.

אתרISRAELI BOX , https://bit.ly/3dS8FSv.