להיות בעלות שיער בריא בארצנו

שבעה טיפים כיצד לשמור על שיער בריא בקיץ הישראלי

השיער ידוע כ'כתר של האישה' ולכן חשוב לדעת כיצד לשמור על בריאותו, במיוחד בימי הקיץ הישראלי, הגורם בין הייתר לשיער יבש, פגיע ושביר. ניתן לעבור את העונה החמה ללא נזקים, להחזיר לו את החיוניות וההזנה ועל ידי טיפול נכון אף ניתן לטפל בנזקי השיער. 

לפניכן מספר טיפים לשמירה על שיער בריא וטבעי בקיץ הישראלי:

1. זכרו שלא הכרחי לחפוף כל יום, למרות שזה מאתגר בקיץ הישראלי. תפנקו את עצמכן וקחו את הזמן לעסות את השיער. זה משפר את זרימת הדם ומסייע לבריאות הקרקפת ובעקיפין גם למראה השיער. כמו כן, מומלץ לסיים בימי הקיץ החמים את חפיפת השיער עם מים קרים כדי לסגור את נקבוביות הקרקפת, לשמור על הלחות ולמנוע 'פריזיות'.

2. כדי להימנע מקצוות מפוצלים ולשמור על בריאות השיער, מומלץ לגזור קצוות כל חודש וחצי.

3. העדיפו להשתמש במוצרי שיער שמכילים רכיבים טבעיים ואורגניים. הרכיבים עדינים לעור ולקרקפת ואינם מכילים כימיקלים מזיקים. כמו כן, מומלץ להשתמש במרכך ובמסכת שיער בכמות קטנה, מרחו על קצוות השיער והימנעו מלהתקרב לקרקפת.

4. יבשו בעדינות את השיער במגבת ואל תשפשפו את השיער בחוזקה – זה עלול לפגוע בו ולשבור אותו.

5. העדיפו להשתמש במוצרי שיער שמיוצרים בישראל. הם מותאמים לאקלים הישראלי.

6. התזונה שאנו מכניסים לגוף חשובה לא פחות חשובה ממוצרי השיער שלנו. תזונה נכונה מסייעת לשיער בריא וחזק. המזונות ששומרים על השיער עשירים בביוטין (ביצים ודגים), סלניום (עד 4 אגוזי ברזיל), אומגה 3 (דגים), ויטמינים וברזל (ירקות ירוקים).

7. מומלץ לחפוף את השיער מיד לאחר הרחצה בבריכה או בים ולא לשכוח להשתמש במסיכה טבעית לשיער על מנת לשמור על הלחות ועל הברק הטבעי.

המאמר מוגש באדיבות מומחי השיער של המותג הטבעי ecoLove

המותג הטבעיecoLove מציע לקיץ הישראלי סדרות לטיפוח השיער:

הקולקציה הסגולה – מתאימה לשיער יבש מאוד.

הקולקציה הכתומה – מתאימה לשיער רגיל עד יבש..

קולקציית האגוזים – מתאימה לשיער שעבר החלקה ולטיפול אינטנסיבי..מכילה תמציות שמנים אורגניים:מקדמיה, שיאה וארגן.

המוצרים כוללים תמציות פירות וירקות אורגניים, שמן זית אורגני המשמש נגד חמצון, תמציות אורגניות של אלוורה, חמאת שיאה ללחות ולרכות ותמציות טבעיות. כמו כן, מציע המותג מבצע חד פעמי לקיץ: 20 אחוז הנחה על מסיכות השיער של המותג הטבעי ecoLove. במבצע תמצאו מסיכה לשיער לאחר החלקה, מסיכה לשיער יבש וצבוע וכן מסיכה לשיער רגיל עד יבש.

ניתן להשיג ברשתות הטבע: ניצת הדובדבן, Be, אניס, טבע קסטל, טיב טעם, בתי טבע, מכבי פארם, בתי מרקחת נבחרים,באתר 'בשבילנו' ובאתר 'סופר פארם'

https://www.shufersal.co.il/online/he/search?text=ecolove