להקרין בכל מקום

צילום: יח"צ
על מקרן וידאו קומפקטי ועוצמתי, המסוגל לשדר משחקי כדורגל, סרטים, סדרות ותכנים רבים נוספים ברזולוציית K4 מכל מקום וללא צורך בחיבור למחשב

לכבוד משחקי היורו בכדורגל שייפתחו בעוד כחודש, חברת 'ברקום', המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מותגי טכנולוגיה וקמפינג מובילים, מציגה את ECO Q12, מקרן וידאו קומפקטי ועוצמתי, המסוגל לשדר משחקי כדורגל, סרטים, סדרות ותכנים רבים נוספים ברזולוציית K4 מכל מקום וללא צורך בחיבור למחשב.

הקידמה הטכנולוגית של ימינו מאפשרת לארוז ולשלב טכנולוגיה מתקדמת לכדי מכשירים קטנים וקלים הניתנים לנשיאה ממקום למקום. כזה הוא מקרן ה-12Q, אשר גודלו ומשקלו בהחלט אינם אינדיקציה ליכולותיו הגבוהות.

מקרן הכיס מסוגל להקרין בפורמט רוחבי עד לגודל של 100 אינצ' וברזולוציית K4. הוא בעל מערכת הפעלה אנדרואיד 6 ומתחבר בקלות באמצעות בלוטות' (4.1) לכל סוגי הניידים והטאבלטים בעלי מערכת אנדרואיד ו-IOS ולהקרין תכנים מכל הסוגים, ביניהם סרטים, סדרות, משחקים, מצגות פאואר פוינט, יוטיוב, נטפליקס, קודי ועוד.

למקרן מקלדת תומכת עברית נוחה לתפעול ושלט רחוק המאפשר שליטה מלאה על כל הפונקציות עם תמיכה בפקודות קוליות באנגלית. כמו כן, על גביו ניתן למצוא כפתורי הפעלה מובנים בממשק מגע (טאץ'). ממדיו הקטנים (11.9X17.3X8 ס"מ) ומשקלו הקל העומד על 200 גרם, הופכים אותו לקל לנשיאה לטיולים, הרצאות, מפגשים חברתיים ולהנאה בכל מקום.

המקרן מאובזר בסוללה פנימית נטענת בנפח 4000mAh, המאפשרת זמן עבודה של עד שעה וחצי ללא טעינה. טווח צפייה מומלץ החל מ-20 ס"מ ועד 3 מטרים. במארז: מקרן, נרתיק נשיאה, כבל HDMI, שלט רחוק ומדריך משתמש. מחירו: 990- 1590 שקלים.

ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר היבואן ברקום.