להקרין עד 120 אינצ'!

המקרן מיועד ליצור חווית צפייה קולנועית בסביבה הביתית * אידאלי לצפיית סרטים וסדרות, למידה מהבית, הקרנת משחקי ספורט, משחקי קונסולות, הרצאות ועוד.

מותג המחשבים ההולנדי הוותיק PACKARD BELL המתמחה בייצור מחשבים ואלקרוניקה, מציג מקרן וידאו ביתי עוצמתי Luminator Smart 20, עם טכנולוגיית שיקוף מסך WIFI, המאפשר הקרנה איכותית עד לגודל מסך של 120 אינצ'!

המקרן מיועד ליצור חווית צפייה קולנועית בסביבה הביתית ברזולוציה טבעית של 720X1280, תומך P1800 לתמונה חדה ומציאותית. המקרן מאובזר בטכנולוגיית שיקוף מסך WIFI, תומך מערכות הפעלה אנדרואיד ו- IOS ומאפשר שימוש נוח וידידותי ללא צורך בחיבור כבל בין המקרן לסמארטפון או לטאבלט. נורת לד חזקה ועוצמתית עם אורך חיים ארוך במיוחד המספיק עד 50,000 שעות שימוש, מספקת הארה של 3500 לומנס לתמונה בהירה, חדה ומלאה בצבעים אמיתיים. למקרן כל חיבורי וידאו האפשריים -HDMI, USB או VGA. מבחינת סאונד, המקרן מאובזר ברמקול סטריאו פנימי מובנה, וכן אפשרות חיבור למערכת רמקולים חיצונית. עוד מגיע עם שלט רחוק IR המאפשר שליטה על כל הפונקציות. המקרן מאפשר הקרנה עד לגודל עצום של 120 אינצ' ומצריך טווח הקרנה של 1 עד 3 מטרים מהקיר או המסך. אידאלי לצפיית סרטים וסדרות, למידה מהבית, הקרנת משחקי ספורט, משחקי קונסולות, הרצאות ועוד. גודל המקרן 8X15X21 ס"מ. אחריות לשנה. מחירו: 1,690 שקלים.

PACKARD BELL – להשיג אצל המשווקים המורשים.