להתגלח בכיף

המותג SCHICK(שיק) משיק סכין גילוח חדשה לגבר המיועדת לעיצוב שיער הפנים והזקן באופן עצמאי

זיפים וזקנים הפכו בשנים האחרונות למראה אופנתי אצל הרבה מאוד גברים  שהחלו  לאחרונה גם לאמץ מוצרים המיועדים  לטיפוח הזקן.  הגבר הישראלי  משקיע היום בעיצובים וסגנונות שונים של הזקן, מעודנים או פרועים, ארוכים או קצרים,  עם אמירה אישית וסגנון המתאים לאופיו.

גברים רבים פוקדים את המספרות כל מספר ימים, כדי להצליח ולשמר את העיצוב הנכון  עבור הזקן  שלהם שיראה מסודר, נקי, קצוץ במידה הנכונה והעיצוב יהיה מדויק. כמו כן גברים רבים החלו לסדר את הגבות שלהם.

המותג הבינלאומי   SCHICK (שיק)  לקח את הנושא צעד אחד קדימה ומשיק בימים אלה  פתרון אולטימטיבי לגברים:  סכין גילוח המיועדת לעיצוב שיער הפנים,  באופן עצמאי,  למראה מסודר, נקי ומדויק עם אפשרות לעיצוב במגוון סגנונות.

הסכין החדשה מצטרפת למגוון סכיני הגילוח של שיק לגבר, המציע סכיני גילוח חד פעמיים ורב פעמיים לגברים הסובלים מעור רגיש, כל הסכינים  מועשרים בלחות ואלוורה להפחתת הגירוי, איכותיים ונוחים לשימוש.

הסכין מעוצבת בצורה המאפשרת חיתוך מדויק של קו הזקן ושיער הפנים וכן להבים איכותיים המעוצבים במיוחד על מנת להגן על עור הפנים.

האריזה של SCHICK  כוללת 3 יחידות וכיסוי העוזר לעיצוב מדויק של הגבות.

מחיר מומלץ צרכן  19.90 ₪

טיפ לשימוש: רכך את האזור עם קרם לחות/ג'ל גילוח, החזק את העור מתוח ובעדינות העבר את הסכין כלפי מטה עם כיוון הצמיחה, לעיצוב הגבות השתמש במכסה המצורף.

ניתן להשיג ברשת סופר –פארם.