לוקחים צידה לדרך

חדש: מיכלי מזון תרמיים בעלי פטנט בידוד ייחודי, השומרים על חום וקור לטווח ארוך

מותג הכלים התרמיים היפני "הפיל היפני" (זוג'ירושי) החדש בישראל, משווק לקראת עונת החורף ערכות של מיכלי מזון תרמיים בעלי פטנט בידוד ייחודי, השומרים על חום וקור של מאכלים ללא תלות בתנאי הסביבה, ומאפשרים ליהנות ממאכלים בטמפרטורה הרצוייה בשעת האכילה.

בין אם אנו יוצאים לטיול, ליום לימודים ארוך, שומרים על המשקל או סתם מעדיפים לאכול אוכל ביתי שבישלנו בעצמנו גם כשאנו מחוץ לבית, מיכלי מזון תרמיים השומרים על טריותו של המזון ועל הטמפרטורה שלו לאורך שעות ארוכות, הם פתרון פרקטי, יעיל ונוח לתפעול ולשימוש.

למותג מגוון ערכות מיכלי מזון, הזמינים בנפחים שונים, של החל מ- 0.9 ועד 2 ליטרים, ומכילות כל אחת 3 עד 4 קערות אחסון פנימיות, המאפשרות לשים בכל אחת מהן מזון מסוג אחר או כמות מזון מדודה. עוד בערכות ציוד נלווה לאכילה נוחה: כפית ומזלג עשויים נירוסטה איכותית או צ'ופסטיקס (בהתאם לסוג הערכה), וכן תיק נשיאה מהודר המרכז את כל חלקיה במקום אחד, מאפשר לשאת אותה ממקום למקום בתיק או ביד ולשמור על המיכל כחדש. המיכלים המבודדים עצמם עשויים פלדת אל- חלד הניתנת לשטיפה, ואילו קערות הפלסטיק ניתנות לשימוש במקרוגל.

כל חלקי הפלסטיק המערכת הינם נטולי BPA ובטוחים לשימוש בכל טמפרטורה. בידוד הוואקום של המיכל מבטיח שמירה על טמפרטורת המזון, חם או קר, במשך שעות רבות, ללא תלות בתנאי הסביבה, כך שבעת האכילה, האוכל יהיה בדיוק בטמפרטורה הרצויה. טווח המחירים: 309- 349 שקלים לערכה.

הפיל היפני- להשיג בחנויות המטיילים המובחרות ובאתר היבואן.

אודות הפיל היפני

תאגיד ZOJIRUSHI זוג'ירושי – (1918) יצרנית בינלאומית העוסקת בתחום ייצור מוצריי בידוד וואקום מעל מאה שנים.  חברה  העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובלעדיות על מנת להביא נוחות, קלות, חיוניות ושפע בחיי לקוחותיה ברחבי העולם.  לחברה מגוון רחב של מוצרים כגון: בקבוקים תרמיים שומרי חום וקור, מיכלים לשימור מזון, מכשירי בישול ועוד.