לחות, רעננות, גמישות ועוד

לה רוש-פוזה מותג הדרמו-קוסמטיקה הצרפתי המוביל מרחיב את סדרת האנטי אייג'נג היאלו B5 ומשיק: HYALU B5 AQUAGEL SPF30 * תכשיר לחות במרקם ג'ל מרענן בשילוב הגנה מהשמש SPF30לטיפול באיבוד נפח וגמישות העור, והפחתת מראה עור עייף.

 לה רוש-פוזה מותג הדרמו-קוסמטיקה הצרפתי המוביל מרחיב את סדרת האנטי אייג'נג- היאלו B5 ומשיק:

HYALU B5 AQUAGEL SPF30, היאלו B5 אקווה ג'ל, תכשיר לחות במרקם ג'ל מרענן בשילוב הגנה מהשמש SPF30. לטיפול באיבוד נפח וגמישות העור, והפחתת מראה עור עייף. נלחם בתהליך הזדקנות העור הנגרם מחשיפה לשמש. היפואלרגני נבדק על עור רגיש.

 היאלו B5 אקווה ג'ל  משלב חדשנות בטיפוח העור, מרקם קליל המתאים לעונה החמה והגנה מהשמש SPF30. הפורמולה מכילה חומצה היאלורונית המעניקה לחות ומסייעת לשיפור מרקם ונפח העור, ויטמין E נוגד חמצון המספק הגנה מנזקים הנגרמים מזיהום אוויר, וויטמין B5 המרגיע את העור ומאיץ את השיקום והריפוי שלו.  

סדרת מוצרי היאלו B5 של לה רוש-פוזה מכילים, חומצה היאלורונית בשני משקלים מולקולריים אשר נבחרו ספציפית עבור חדירה אופטימלית לעור, יעילות ובטיחות. חומצה היאלורונית בעלת משקל מולקולרי גבוה: יוצרת מחסום לחות בלתי נראה על פני העור, על מנת לשמר את הלחות, למנוע ממנו להתנדף, ולמלא מחדש את הקמטים והקמטוטים. חומצה היאלורונית בעלת משקל מולקולרי נמוך: אשר במשקל זה, חודרת עמוק יותר לתוך השכבות העליונות של העור עבור אפקט אינטנסיבי יותר של מילוי וחידוש. מעוררת, ממריצה ומפעילה מחדש את מנגנון שיקום התאים של העור.

הוראות שימוש : קרם ג'ל המשיב נפח וגמישות לעור. יש למרוח על הפנים, הצוואר וקו המחשוף מידי בוקר וערב. מתאים לכל סוגי העור.

מחיר מומלץ לצרכן: 189 ₪.

תכולה: 50 מ"ל.

מוצרי לה רוש-פוזה נמכרים בבתי מרקחת פרטיים, ברשתות הפארם, בבתי המרקחת של קופות חולים מכבי ומאוחדת ברחבי הארץ ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים.