לילדים מגיע 'ספיד גרון'

צילום: יח"צ
לכסניות רכות למציצה * מסייעות בטיפול ומניעה של תסמיני הצטננות, יובש בפה ובגרון וצרידות

גם טעים, גם בריא וגם מרפא. קבוצת 'לפידות' מציגה את 'ספיד גרון ילדים' – פתרון חדשני בתחום כאבי הגרון בילדים. מדובר בלכסניות רכות למציצה להקלה על כאב גרון, כאב בזמן בליעה או צרידות. הלכסניות של 'ספיד גרון ילדים' מסייעות בטיפול ובמניעה של תסמיני הצטננות, יובש בפה ובגרון וצרידות עקב שימוש יתר בקול.

הלכסניות מפחיתות זיהומים של קרומים ריריים בפה ובגרון. הן מייצבות את קרומי התא של רירית הפה ובכך מפחיתות את הסכנה לזיהום חיידקי או נגיפי בפה ובגרון.

הייחודיות של 'ספיד גרון ילדים' היא הסיוע בטיפול ובמניעה של זיהומים בגרון. 'ספיד גרון ילדים' מכיל את הרכיב הייחודי – מולקולת האקטואין. מדובר במולקולה טבעית, המגינה על התא ובעלת תכונות המפחיתות זיהומים ומייצבות את קרום התא. הלכסניות יוצרות שכבת מגן בפה ובגרון הנקראת 'אקטואין הידרו קומפלקס', מקלות על הדחף להשתעל ומסייעות בנשימה חופשית.

היתרונות של 'ספיד גרון ילדים':

לכסניות רכות המותאמות במיוחד לילדים.

בטעם פירות יער ומנטה עדין וטעים.

ללא חומרים משמרים וללא סוכר.

מינון: יש למוסס בפה 2-1 לכסניות באיטיות כל שלוש שעות או בתדירות ככל הנדרש.

המוצר נמכר על ידי רוקח וניתן להשיגו ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.

המוצר אינו תרופה והוא מסייע לטיפול בלבד. המוצר הוא אביזר רפואי. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

'ספיד גרון ילדים' מיועד לשימוש בילדים בני 6 ומעלה. בזמן היריון או הנקה יש להתייעץ עם איש מקצוע מתחום הרפואה או רוקח לפני השימוש במוצר.

מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 שקלים.

אתר המותג: www.speedgaron.co.il.

אודות קבוצת לפידות (www.lapidot.com): קבוצת 'לפידות' היא אחת מחברות הבריאות המובילות בישראל, מתמחה בייבוא, בשיווק ובהפצת מגוון רחב של תרופות מרשם וללא מרשם, מותגי אופטיקה ובריאות העין, מכשור ואספקה רפואית  ומוצרי צריכה. החברה מייצגת עשרות רבות של חברות בינלאומיות מובילות ומותגים בתחום הבריאות ואיכות החיים.