לילה באופרה

צילום: 'אגו איסט' הפקות
צילום: 'אגו איסט' הפקות
מופע בינלאומי חגיגי של מיטב האריות וקטעי האופרה האהובים ביותר מכל הזמנים בביצוע שלישיית הטנורים מאיטליה: רוזולינו קלאודיו קרדילה, מנואל רודריגז רמירו וגבריאלה מנג'יונה

האופרה הקאמרית הישראלית בשיתוף אגואיסט הפקות ומיוזיק ביזנס גאים להציג את לילה באופרה (A Night at the Opera ) – מופע בינלאומי חגיגי של מיטב האריות וקטעי האופרה האהובים ביותר מכל הזמנים בביצוע שלישיית טנורים מאיטליה בליווי תזמורת האופרה הקאמרית, מקהלת מעיין, מקהלת גתית, והמקהלה הפילהרמונית תל אביב יופיעו ברחבי הארץ . 100 משתתפים על הבמה.

חגיגה מדהימה של מוסיקה איטלקית מקטעי האופרה האהובים ביותר עד לשירים הנפוליטנים והאיטלקיים וקטעי תזמורת ביניהם ובניצוחו של דן רפופורט

דן רפופורט – מנצח

מנהלו האמנותי של אנסמבל קואדריביום בונציה, איטליה.כיהן כמנצח אורח של התזמורת הקאמרית הסינפונייטה של פירנצה.התגורר באיטליה בין השנים 2000-2013 ניצח בבתי האופרה האיטלקיים סאן קרלו נאפולי, לה פניצ'ה ונציה, התיאטרון הפילהרמוני ורונה. ניצח בפסטיבל האופרה של מצ'רטה, פסטיבל מונטוורדי, הקרנבל של ונציה, פסטיבל ישראל, פסטיבל דוד אויסטרך אסטוניה. ניצח על התזמורת הקאמרית של מוסקבה, זמרי הבי.בי.סי לונדון, הפומריג'י מוסיקלי מילנו, סולני לונדון, אנסמבל 900 לוגנו שוויץ, הקאמרטה ירושלים, התזמורת הקאמרית הישראלית, מקהלת גארי ברתיני. מומחה לתרבות איטליה, ולאופרות האיטלקיות מהבארוק והווריזמו.

רוזולינו קלאודיו קרדילה

הקריירה האופראית של זמר הטנור הסיציליאני, רוזולינו קלאודיו קרדילה, החלה בביצוע הבכורה שלו לג'אני סקיקי של פוצ'יני ב2007 במונראלה. זוכה בתחרויות השירה של רג'יו אמיליה ופיזה. ביצע תפקידים ראשיים בבתי האופרה: תאטרו קומונלה בולוניה, קארלו פליצ'ה ג'נובה, טאטרו מסימו פלרמו, תאטרו ורדי בפארמה ובבוסטו (עיר הולדת ורדי), תאטרו ורדי מילנו, ובבתי האופרה של לוקה, פיזה, ליבורנו, פאדובה, נוברה ורוביגו.

גבריאלה מנג'יונה

 זמר הטנור האיטלקי נולד בלצ'ה שבמחוז פוליה, הופיע בתפקידים ראשיים בבתי האופרה של בולוניה (הפוריטנים, לה רונדינה, מדאם באטרפליי, לה בוהם), פארמה (סטיפאליו), סאנט גאלן (הלומברדים במסע הצלב), פיאצ'נצה (ג'אני סקיקי) טארמו (נבוקו וכרמן) וכן בתפקידי משנה בבתי האופרה של לובק, אופרה בסטיי (פאריז), ניצה (צרפת) ובפסטיבל גליינבורן.

מנואל רודריגז רמירו

נולד בסרגוסה ספרד ומתגורר במודנה איטליה. בוגר האקדמיה של מדריד ותוכנית האמן הצעיר של בית האופרה של בולוניה.הופיע בבתי האופרה של בולוניה ופארמה ובפסטיבלי האופרה האיטלקים: מרטינה פרנקה ופסטיבל ורדי בבוסטו -עיר הולדת המלחין.

״תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית״ היא תזמורת הבית של האופרה הקאמרית החדשה בישראל. התזמורת משתתפת בהפקות למוסיקה פופולרית ומפיקה הופעות ווקאליות, אופראיות ומחזות זמר עם מיטב הזמרים והלהקות בארץ ובעולם. בסיס פעילות התזמורת ומיקום בית האופרה הקאמרית החדשה הינו באשדוד.

מקהלת מעיין בניצוחה של ענת מורג, המקהלה הייצוגית של עיריית תל-אביב-יפו, אגף התרבות והאמנויות. למקהלה רפרטואר מגוון, מהקלאסי ועד העכשווי. מקהלת מעיין תשיר באשדוד, ירושלים, פתח תקוה ותל אביב.

מקהלת גיתית בניצוחו של זולי פרנק פועלת כמעט 40 שנים, ומגיעים אליה זמרים מאזור חיפה והצפון. רפרטואר המקהלה מגוון, החל ביצירות מן הקלאסיקה המקהלתית וכלה ביצירות של מלחינים ישראליים בעיבודים  עכשוויים. מקהלת גיתית תשיר בכרמיאל, עמק יזרעאל וחיפה.

המקהלה הפילהרמונית תל אביב בניצוחו של לאונטי וולף היא מהמקהלות הגדולות והוותיקות בארץ. מאז הקמתה ב-1942 רכשה המקהלה מוניטין ובנתה רפרטואר עשיר, באסכולות שונות ובסגנונות שירה מגוונים. המקהלה הפילהרמונית תשיר בבאר שבע, איירפורט סיטי וראשון לציון.


תאריכי המופעים (שעה קבועה: 20:30)

5 במרץ, המשכן לאמנויות הבמה –אשדוד

6 במרץ,  היכל התרבות כרמיאל ע"ש נרקין

7 במרץ, תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה אולם שרובר  

8 במרץ, אולם המופעים יפעת – עמק יזרעאל

9 במרץ, אודיטוריום חיפה

10 במרץ, היכל התרבות איירפורט סיטי

11 במרץ, היכל התרבות פתח תקווה

12 במרץ, סמולארש אוניברסיטת תל אביב

13 במרץ, המשכן לאמנויות הבמה באר שבע

14 במרץ, היכל התרבות ראשון לציון

מחירי כרטיס: החל מ-179 שקלים.

פרטים נוספים ורכישה: http://itt.co.il/