לילה באופרה

מופע בינלאומי חגיגי עם מיטב האריות וקטעי האופרה האהובים ביותר מכל הזמנים בביצוע שלישיית טנורים מאיטליה ובליווי תזמורת האופרה הקאמרית ומקהלת 'מעיין'

האופרה הקאמרית הישראלית בשיתוף 'אגואיסט הפקות' ו'מיוזיק ביזנס' גאים להציג את 'לילה באופרה', מופע בינלאומי חגיגי עם מיטב האריות וקטעי האופרה האהובים ביותר מכל הזמנים בביצוע שלישיית טנורים מאיטליה בליווי תזמורת האופרה הקאמרית ומקהלת 'מעיין' עם 100 משתתפים על הבמה. חגיגה מדהימה של מוסיקה איטלקית מקטעי האופרה האהובים ביותר ועד לשירים הנפוליטניים והאיטלקיים וקטעי תזמורת ביניהם. מנצח: דן רפפורט.

ביניים: המנצח והטנורים

דן רפפורט: מנהלו האומנותי של אנסמבל קואדריביום בוונציה. כיהן כמנצח אורח של התזמורת הקאמרית הסינפונייטה של פירנצה. התגורר באיטליה בין השנים 2000-2013 וניצח בבתי האופרה האיטלקיים סאן קרלו נאפולי, לה פניצ'ה ונציה, התיאטרון הפילהרמוני ורונה. ניצח בפסטיבל האופרה של מצ'רטה, פסטיבל מונטוורדי, הקרנבל של ונציה, פסטיבל ישראל, פסטיבל דוד אויסטרך אסטוניה. ניצח על התזמורת הקאמרית של מוסקבה, זמרי הבי.בי.סי לונדון, הפומריג'י מוסיקלי מילנו, סולני לונדון, אנסמבל 900 לוגנו שוויץ, הקאמרטה ירושלים, התזמורת הקאמרית הישראלית, מקהלת גארי ברתיני. מומחה לתרבות איטליה ולאופרות האיטלקיות מהבארוק והווריזמו.

רוזולינו קלאודיו קרדילה: הקריירה האופראית של זמר הטנור הסיציליאני רוזולינו קלאודיו קרדילה החלה בביצוע הבכורה שלו לג'אני סקיקי של פוצ'יני ב-2007 במונראלה. זוכה בתחרויות השירה של רג'יו אמיליה ופיזה. ביצע תפקידים ראשיים בבתי האופרה תאטרו קומונלה בולוניה, קארלו פליצ'ה ג'נובה, טאטרו מסימו פלרמו, תאטרו ורדי בפארמה ובבוסטו (עיר הולדתו של ורדי), תאטרו ורדי מילנו ובבתי האופרה של לוקה, פיזה, ליבורנו, פאדובה, נוברה ורוביגו.

גבריאלה מנג'יונה: זמר הטנור האיטלקי נולד בלצ'ה שבמחוז פוליה, הופיע בתפקידים ראשיים בבתי האופרה של בולוניה (הפוריטנים, לה רונדינה, מדאם באטרפליי, לה בוהם), פארמה (סטיפאליו), סאנט גאלן (הלומברדים במסע הצלב), פיאצ'נצה (ג'אני סקיקי), טארמו (נבוקו וכרמן) וכן בתפקידי משנה בבתי האופרה של לובק, אופרה בסטיי (פאריז), ניצה (צרפת) ובפסטיבל גליינבורן.

מנואל רודריגז רמירו: נולד בסרגוסה שבספרד ומתגורר במודנה איטליה. בוגר האקדמיה של מדריד ותוכנית האומן הצעיר של בית האופרה של בולוניה. הופיע בבתי האופרה של בולוניה ופארמה ובפסטיבלי האופרה האיטלקיים מרטינה פרנקה ופסטיבל ורדי בבוסטו.

תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית היא תזמורת הבית של האופרה הקאמרית החדשה בישראל. התזמורת תשתתף בהפקות למוסיקה פופולארית ותפיק הופעות ווקאליות, אופראיות ומחזות זמר עם מיטב הזמרים והלהקות בארץ ובעולם. בסיס פעילות התזמורת ומיקום בית האופרה הקאמרית החדשה הוא באשדוד.

מועדי המופעים:

5.3, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד

6.3, היכל התרבות כרמיאל ע"ש נרקין

7.3, תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה – אולם שרובר 

8.3, אולם המופעים יפעת – עמק יזרעאל

9.3, אודיטוריום חיפה

10.3, היכל התרבות אייפורט סיטי

11.3, היכל התרבות פתח תקווה

12.3, אולם סמולארש תל אביב

13.3, המשכן לאמנויות הבמה באר שבע

14.3, היכל התרבות ראשון לציון

מחיר כרטיס: החל מ-179 שקלים.

לפרטים נוספים ולרכישה: http://itt.co.il/.