ליל סדר עם פינת אוכל חדשה

רשת ZAGA פינות אוכל משיקה לכבוד חג הפסח: שולחנות עגולים נפתחים וכסאות מאווררים -קולקציית אביב- קיץ 2022

רשת זגה – פינות אוכל משיקה לקראת פסח פריטים חדשים המהווים טעימה ראשונה מקולקציית אביב- קיץ 2022 המתכתבת עם הטרנדים מבמות העיצוב המובילות בעולם.

הקולקציה החדשה מציעה שולחנות עגולים לפינות אוכל עם הרחבות פרקטיות כשבניהם שולחן (אטלנטה) – בעל טקסטורה גיאומטרית ופלטה דקה הנפתחת לשתי הרחבות במידה 45 ס"מ כל אחת. ניתן לארח סביב השולחן עד כ-  12 סועדים  בנוסף, שולחן (מאסטרו) אובלי – מעוצב בסגנון מודרני מינימליסטי, בעל שתי הרחבות במידה 50 ס"מ כל אחת וסביבו ניתן לארח עד כ – 12 סועדים. שני השולחנות מגיעים במגוון גוונים בין היתר בגוון אבץ שחור, עם נוכחות דומיננטית שמתאימה לחללים מוארים וגדולים.

כמו כן הקולקציה החדשהמציעה מגוון רחב של כסאות לפינת אוכל, מרופדים עם גב מאוורר, כדוגמת כיסאות טניס, טניס בר ו-וילה. הכיסאות מגיעים עם פתח בגב המושב המעוגל. כאשר הכיסאות עומדים סביב השולחן, הנראות המתקבלת היא מראה 'קל' ו'מאוורר', (להסיר יותר) לצד נוחות מקסימאלית עם ישיבה עוטפת ו'מחבקת' .

בנוסף, הקולקציה מביאה עימה בשורה חדשה: ריפוד מבד קורדרוי. בד הקורדרוי, שמגיע בכיסאות  טניס וטניס בר בגוונים שחור וירוק , משווה לכיסאות מראה עשיר, צעיר, אופנתי ו'בועט'.

מחירים לדוגמא: שולחן פינת אוכל עגול אטלנטה- 6845 ₪, שולחן פינת אוכל אובלי מאסטרו-  החל מ 8990 ₪  ₪, כיסא פינת אוכל טניס – 770 ₪  וכיסא פינת אוכל וילה- 650 ₪

לרגל חג הפסח רשת זגה יוצאת במבצע במסגרתו: עד 30% הנחה  על מגוון רחב של שולחנות וכסאות. כמו כן על כל קנייה מעל 9,490 שח מקבלים במתנה בשווי 2,000 ₪ ערכת שף יוקרתית מבית סולתם.

המחירים תקפים לתקופת מבצעי פסח עד לתאריך ה – 1.5.2022.

ניתן להשיג בסניפי הרשת ברחבי הארץ, ובאתר:
 
https://www.zaga.co.il/product-category/tables/