לימודי הנדסת תוכנה

כל המידע הדרוש לגבי תנאי הקבלה ללימודי הנדסת תוכנה והסיכויים שלכם בהתאם לציוני עבר להתקבל

לימודי הנדסת תוכנה מקנים לסטודנטים ידע, כלים ומיומנויות על מנת לפתח תוכנות אמינות ובטיחותיות למשתמש. התלמידים לומדים כיצד לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מעולם מדעי המחשב וההנדסה ולדעת כיצד לעבוד עם שפות תכנות שונות ולבצע תחזוקה שוטפת של מחשבים ותוכנה.
לתחום
הנדסת תוכנה תנאי קבלה משתנים בין המוסדות השונים כפי שנפרט בהמשך. בוגרי לימודי הנדסת תוכנה בטכניון משמשים כמומחים לחומרה ותוכנה.

לימודי הנדסת תוכנה

יש ביקוש רב עבור לימודי הנדסת תוכנה בטכניון כמו גם מוסדות מובילים נוספים כמו אוניברסיטת תל אביב והפתוחה. הלימודים במרבית המוסדות נמשכים כארבע שנים במסלול לימודים רגיל ותקופה ממושכת יותר עבור הנדסת תוכנה האוניברסיטה הפתוחה בהתאמה אישית. ניתן להתמחות בחטיבות של מערכות מידע ממוחשבות, כריית נתונים ומערכות תקשורת.

הנדסת תוכנה אוניברסיטת תל אביב

לימודי הנדסת תוכנה בטכניון ובשאר המוסדות המובילים כוללים ידע עיוני, תיאורטי ומקצועי רב. תחומי הידע בתחום שואבים מתחומי ידע של פיסיקה, מתמטיקה, ביולוגיה, כימיה ועוד. תכני הנדסת תוכנה אוניברסיטת תל אביב ניתנים לחלוקה לתכני ליבה תיאורטיים, תכנים מקצועיים, מעבדות ותכני בחירה שונים.

לימודי הנדסת תוכנה מכשירים את הבוגרים להיות מהנדסים מקצועיים המתאימים לעבוד בעידן הנוכחי וכאלה שיוכלו להשתלב בתפקידי מפתח מרכזיים בתעשיית ההייטק המקומית והבינלאומית לאחר סיום לימודיהם.

הנדסת תוכנה תנאי קבלה

לגבי הנדסת תוכנה תנאי קבלה יש הבדל בין המוסדות השונים.  על מנת להתקבל ללימודי הנדסת תוכנה בטכניון יש צורך בתעודת בגרות מלאה או רקע אקדמי רלוונטי וציון במבחן הפסיכומטרי. נדרש בפסיכומטרי ציון 88 בפרק האנגלית או ציון 188 ומעלה במבחן האמי"ר. סף הקבלה בטכניון הינו 92. לימודי הנדסת תוכנה האוניברסיטה הפתוחה אינה דורשת תנאי סף.

כל המידע באתר שוקיסט

אם אתם מתעניינים באפשרות של לימודי הנדסת תוכנה באוניברסיטאות המובילות לאתר שוקיסט יש את כל המידע הדרוש לגבי תנאי הקבלה והסיכויים שלכם בהתאם לציוני עבר להתקבל. הזינו באתר את הציונים שלכם וגלו היכן תוכלו ללמוד. ניתן גם לברר בקלות אילו שיפורים נדרשים ממכם בבגרות או בפסיכומטרי על מנת להתקבל למוסד הרלוונטיים.