למקומות היכון, רוץ!

מרתון WINNER ירושלים ה-10 יוצא לדרך* ניתן להירשם עד ה-23.10 * גם ראש העיר משה ליאון ישתתף וילבש את החולצה מס.10

ההכנות למרתון WINNER ירושלים ה-10 בעיצומן. המרתון הירושלמי, שייערך ביום שישי, 29.10, יציין עשור להיווסדו ויהווה את אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל במסגרת הנחיות ומשרד הבריאות ועל פי תקנות 'התו הירוק' החדש.

כ-10,000 רצים מכל רחבי הארץ כבר הבטיחו את מקומם ונרשמו עד כה למקצים השונים של המרתון, העוברים דרך האתרים המרכזיים וההיסטוריים של ירושלים ומול נופיה המרהיבים של העיר. ההערכה היא שעוד אלפים רבים יירשמו עד לסיום מועד ההרשמה ב-23.10. יצוין, כי מאז נוסד לפני עשר שנים, משך אליו המרתון למעלה מ-200,000 משתתפים מישראל ומרחבי העולם. 

כשבועיים לפני הזנקת מרתון WINNER ירושלים, התייצבו לתמונה משותפת משה ליאון, ראש העיר ירושלים; שבתאי צור, יו"ר הטוטו, נותנת החסות הראשית למרתון; חניתה מי-טל, מנכ"לית 'סאקוני', המספקת את חולצת המרוץ הרשמית. מי-טל וצור העניקו לראש העיר את מספר החזה 10 עמו הוא ישתתף במקצה ה-10 ק"מ במרתון ווינר ירושלים ה-10.

ההרשמה למרתון פתוחה ומציעה שישה מקצים: מרתון מלא (42.2 ק"מ), חצי מרתון (21.1 ק"מ), 10 ק"מ, 5 ק"מ; מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ קהילות (800 מטר).

ראש העיר ירושלים משה ליאון: "אני מזמין את כולם להצטרף אליי ולעוד אלפי רצות ורצים ולקחת חלק בחגיגה ספורטיבית יוצאת דופן ובאחד מהמסלולים היפים בעולם. השנה אנחנו מציינים 10 שנים למרתון ווינר ירושלים, שכבר הפך למקור גאווה לעיר ולתושביה ובטוח שיהיה לנו אירוע מרגש, עוצמתי וחווייתי".

יו"ר המועצה להסדר ההימורים שבתאי צור: "הטוטו גאה להיות הספונסר הראשי של מרתון ווינר ירושלים זו השנה העשירית ברציפות. מרתון ווינר ירושלים הוא מותג בינלאומי חזק, אשר מעורר עניין בעולם כולו בזכות הפסיפס האנושי יוצא הדופן של הרצים והתפאורה המדהימה של הנופים והאתרים המרהיבים של ירושלים. אני מזמין את הציבור להגיע וליהנות מחוויה ספורטיבית תרבותית מרגשת שאין דומה לה בארץ ובעולם".

מנכ״לית 'סאקוני' חניתה מי-טל: "אני מברכת את קהל הרצים של מרתון ווינר ירושלים העשירי. 'סאקוני' שמחים ונרגשים להיות חלק מנותני החסות למרתון ווינר ירושלים".

מרתוןWINNER  ירושלים מנוהל על ידי עיריית ירושלים, בשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים ובתמיכה וסיוע של משרד ירושלים ומורשת, משרד התיירות ומשרד התרבות והספורט ובחסות ראשית של הטוטו Winner.

ניתן להירשם עד ה-23.10. להרשמה ולפרטים נוספים:

אתר המרתון, www.jerusalem-marathon.com.

.

.