לצלול עם הרמקול

קבלו את PLUNGE, רמקול סטריאו בלוטות' עמיד במים, בעל עיצוב מחוספס, המספק ביצועים מרשימים ומאובזר במיקרופון מובנה המאפשר לענות בקלות לשיחות טלפון, גם בבריכה ובים

מותג האודיו האמריקאי המוביל ION, פותח בקצב את עונת הקיץ ומציג את PLUNGE, רמקול סטריאו בלוטות' עמיד במים, בעל עיצוב מחוספס, המספק ביצועים מרשימים ומאובזר במיקרופון מובנה המאפשר לענות בקלות לשיחות טלפון, גם בבריכה ובים!

עונת הקיץ קרבה, מזג האוויר מתחמם ואיתו הביקורים הדחופים והמרעננים בים ובבריכה. בין פריטי החובה לדרך שינעימו את זמננו, נמצא כמובן רמקול אלחוטי איכותי איתו ניתן לשמוע מוזיקה אהובה.רמקול הסטריאו מבית המותג לוקח את ההנאה צעד אחד קדימה, כשהוא בעלאיטום מושלם בתקן בינלאומי IPX7  המאפשר לו "לצלול" עם המשתמש לתוך מים ללא חשש! הרמקול משולב טכנולוגיית בלוטות' המאפשרת להזרים אליו מוזיקה מכל טלפון, טאבלט או מכשיר תומך אחר. טווח דרייברים כפול ורדיאטור פסיבי מספקים בס מרשים במיוחד. הרמקול מונע על ידי מגבר כוח דינמי 20 וואט שיוצר צליל איכותי וחזק. פונקציה שימושית נוספת היא המיקרופון המובנה, המאפשר לענות בקלות לשיחות טלפון. השליטה מתאפשרת באמצעות פקודות קוליות (ממכשירים תומכים) או באמצעות לחצני השמע/ השהה, הבא/ הקודם הנמצאים על גבי הרמקול. סוללה פנימית נטענת תספק שעות רבות של הנאה. המחיר: 499 שקלים.

ION – להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר היבואן סיריוס אלקטרוניקה