מאבו גוש לתל אביב

פסטיבל אבו גוש יתקיים השנה במהלך חג הסוכות בתל אביב עקב שיפוצים המתקיימים בכנסייה באבו גוש

פסטיבל אבו גוש הוותיק והידוע, מזמין אותנו לחגוג יחד ימים של מוסיקה נפלאה ואווירה מיוחדת בחול המועד סוכות 22-26 בספטמבר 2021.

פסטיבל אבו גוש הפך במשך השנים לאחד האירועים המוסיקאליים המיוחדים באזורנו. לצערי הרב הפסטיבל יתקיים השנה במרכז רבין שברמת אביב תל אביב בשל שיפוצים המתקיימים בכנסיית קריית יערים באבו גוש. אומנם קצת רחוק, אבל עדיין שווה לעשות את המאמץ.

יפתח את הפסטיבל ביום רביעי האנסמבל הקולי הישראלי עם אווה מריה, עוד במופעים מאיה עמיר ותזמורת ברוקאדה – ויוה ויואלדי, רביעית כרמל – מוינה לניו-יורק, מבך ועד שם טוב לוי, אנסמבל גלעד אפרת, קרן הדר והמקהלה הקאמרית רמת גן, סולני בראקודה ועוד. הכל בתוכנייה.

הפסטיבל יתקיים במבנה מדהים ביופיו הארכיטקטוני, ובסגולות אקוסטיות נדירות הגורמות לכל צליל לעטוף את האוזן ולרומם את הנפש. הפסטיבל שבמרכז רבין מביא עימו השנה חווית האזנה נדירה במחוזותינו המזכירה את הפסטיבלים המובילים בעולם.

הפסטיבל התחדש השנה גם בצוות ניהולי. עמית טיפנברון מנהלו המוזיקאלי החדש של הפסטיבל מביא עמו תפיסה מוזיקאלית ייחודית של צבע מרקם וקומפוזיציה ויחד עם צוות ניהול והפקה בראשות שלומית סיון, יעלה אביטל, אלון וטסה הררי, מובטחת לבאי הפסטיבל חוויה שלמה של עונג והתרוממות רוח.

הפסטיבל שיתקיים בחול המועד סוכות, 22-26 בספטמבר, מתאפיין באופיו הרב-תרבותי ובשלל סגנונות תוך הקפדה על אופיו הקלאסי. קלאסיקה חוצת גבולות, תרבויות דתות שהיא "תו תקן" לאיכות אומנותית משובחת.

בפסטיבל השנה יתארחו זמרים נגנים ומקהלות מהארץ ומהעולם למופעים וקונצרטים במגוון סגנונות. מהקלאסי המערבי עד הקלאסי הערבי, דרך בארוק, רומנטי, ישראלי, ברזילאי, פלמנקו ועוד.

שיתוף פעולה מיוחד יתקיים השנה עם עמותת פוליפוני לחינוך מנצרת בניהולו של נביל עבוד אשקר שיעניק במה מיוחדת למיטב הכישרונות הישראלים יהודים וערבים. הסטאבט מאטר של פרוגלזי בביצוע תזמורת הגליל, נור דרויש עם מוזיקה ערבית בת זמננו שתושמע לראשונה על הבמות, ומופע סופי מסורתי.

לעת ערב, תוכלו ליהנות ממופעי מוסיקה קלילים תחת כיפת השמיים בגינת טריגובוף השלווה שבמרכז רבין.

פסטיבל אבו גוש בתל אביב מחדש ומפתיע גם בתחום המזון והמזנון. לצד הקונצרטים והמופעים יככבו בפסטיבל מטעמים מבית פזית ספיר ויינות יקב צובה שישלימו את החוויה הרב חושית של צלילים, קולות, מראות וטעמים.

פרטים מלאים אודות התוכנית האומנותית והזמנת כרטיסים באתר החדש של פסטיבל אבו גוש בתל אביב, https://agfestival.co.il או בטלפון: 03-9385058
מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהבטיח את מקומותיכם!

הכניסה לקונצרטים ולמופעים על פי הנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה.