מאי בהיכל התרבות במודיעין

הרצאות, הצגות ומופעים מוזיקליים לילדים ולכל המשפחה

'חגיגה בחווה': הצגה מוזיקלית מרהיבה, צבעונית ומשעשעת שמצדיעה למיטב שירי החיות של כל הזמנים. סיפור העלילה מלווה את גיא פרידמן (קרוקודייל גיא) שמחפש בית לפילפילון שהציל באפריקה. במסעו הוא מגיע לחווה חקלאית ללא חיות שאותה מנהלת ביד רמה שרון שחל (שרוני אגרונומי). גיא מפגיש את שרון עם תרנגול, כלב, חתול, ברווזה ופר מדבר (מו-שון) שהופך לעצבני בכל פעם שנתקל בצבע אדום. הם לומדים יחד לחלוב פרה, רוכבים על סוסים, צופים בלידת ברווזים ושרון לומדת לקבל ולאהוב חיות. בנוסף לשירים המוכרים, מלמדים גיא ושרון את פילפילון הפיל ואת מו-שון להתמודד עם פחדים ועם חששות ומאמצים באהבה את כל החיות לחווה. בין השירים בהצגה: "לדוד משה הייתה חווה", "רוץ בן סוסי", "פילפילון", "לשפן יש בית", "מקהלה עליזה", "סבתא של אפרים", "פרת משה רבנו", "אצא לי השוקה", "כושי כלב קט", "פרפר נחמד" ועוד. משתתפים: גיא פרידמן, שרון שחל, אביתר בר דוד, עידו ביאליק וענבר גל. ההצגה מיועדת לגילאי 2-6. ראשון, 1.5, 17:30. אודיטוריום היכל התרבות מודיעין. מחיר כרטיס: 75-85 שקלים.

'אלוף העולם' – מופע מוזיקלי משיריו של חנן בן ארי: להקת הנוער מתקשה להמריא. חבריה מחפשים נואשות מישהו שיכתוב להם שירים והם ממש לא מסתדרים. כשמגיע ללהקה נער חדש ושמו תום, הכול משתנה. תום מתגלה ככותב שירים מוכשר והלהקה מתחילה לעלות בחזרה על המסלול, אבל תום מסתיר סוד גדול שקשור בתאומה שלו, שירה, נערה כבדת שמיעה ורגישה. הסוד מאיים להרוס לתום את כל מה שבנה ומאלץ אותו להסתכל במראה. המחזה עוסק במציאת הקול הפנימי והאותנטי וביכולת של כולנו ליצור, לקבל ולחיות יחד בהרמוניה. שיריו של חנן בן ארי מציעים לנו מבט חומל עלינו כפרטים וכחברה ומלמדים אותנו שאם נדע להתמודד עם הפחדים שלנו, כל אחד יכול להיות 'אלוף עולם'. מחזמר מרגש ומעצים עם השירים האהובים: "אם תרצי", "תותים", "ויקיפדיה", "אלוף העולם", "אמא אם הייתי", "שמש" ואחרים. משתתפים: אייל שכטר, גלעד מרחבי, סלי-עדן בר, ליאור כהן, סתיו וקנין ודניאל אביטל. מחזה: שלומית ארנון בר לב וליאת פישמן לני. בימוי: עמית אפשטיין. ניהול מוזיקלי: אייל מזיג. שני 2.5, 17:30. אודיטוריום היכל התרבות מודיעין. מחיר כרטיס: 75-85 שקלים.

'החיים הם קרנבל' – אילנה כץ מארחת את הזמרת אורלי סולומון: במופע מחבק, מרגש ומקפיץ, מביאה איתה הזמרת אורלי סולומון, שהחלה את הקריירה הבימתית שלה כבר בגיל שמונה ושחייה עברו בין צרפת, ישראל וקובה – את סיפור חייה המיוחד והמרתק שמשולב בין השירים היפים והרומנטיים מצרפת והשירים הקצביים והסוחפים מקובה ארץ הסלסה. מוצ"ש, 7.5, 21:00. אולם עינן עזריאלי. מחיר כרטיס: 119-159 שקלים.

'אליס בארץ הפלאות' ('תיאטרונצ'יק', תאטרון השעה הישראלי): ההצגה מבוססת על סיפור הרפתקאותיה של אליס בארץ הפלאות.עלילה מקסימה רוויית חן, הומור ודמיון שמראה לכולנו שלפעמים במקומות שבהם נכשלים הגדולים, דווקא זווית הראייה של ילדים צעירים מובילה להצלחה ולמעשים גדולים.מחזה: אפרים סידון, משה בן שושן ורענן ניסים פררה  בימוי: משה בן שושן ורענן ניסים פררה. מוסיקה: ליאור רונן. כוריאוגרפיה: מיכל שי. שחקנים: גיל כהן, מיטל סלקמון, עדי איזנמן, עדי רביד ועינת סגל כהן. שני, 9.5, 17:30. אודיטוריום היכל התרבות מודיעין. מחיר כרטיס: 75-80 שקלים.