מארז ולנטיין מבית מעבדות היקארי

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
מארז חגיגי ומהודר הכולל שני מוצרים חדשניים מבית המותג, קרם פנים MORNING SECRET להגברת האנרגטיות של העור וקרם עיניים מהפכני ואפקטיבי למזעור קמטוטים, נפיחויות וכהויות

מותג הקוסמטיקה המקצועית הישראלי-בינלאומי מעבדות היקארי מציע כמתנה אוהבת לוולנטיין מארז חגיגי ומהודר הכולל שני מוצרים חדשניים מבית המותג, קרם פנים MORNING SECRET להגברת האנרגטיות של העור וקרם עיניים מהפכני ואפקטיבי למזעור קמטוטים, נפיחויות וכהויות. המוצרים ארוזים יחדיו בתיק איפור אדום ואיכותי כאריזת מתנה!

המארז אשר מוצע במהדורה מוגבלת במיוחד ליום האהבה כולל שני מוצרים חדשניים מבית המותג. הראשון, קרם פנים לשעות היום הנועד לחידוש העור על ידי עידוד תהליך הנשימה וספיגת החמצן בתאים בכדי להעניק לו מראה חיוני, זוהר ומלא ברק.

בין רכיביו הבולטים, מכיל הקרם ניאצינאמיד, תמצית קמבצ'ה המספקת נוגדי חמצון רבי עוצמה ומגבירה ייצור קולגן, תמצית אכינצאה בעלת תועלות אנטי דלקתיות, סרמידים ומולקולות NAD, המהוות פטנט רשום של החברה המגבירות את קצב תיקון התאים ומונעות הזדקנותם.

המוצר השני במארז הוא היעיל ביותר להפחתה של כהויות, שקיות וטיפול בעור רפוי. הקרם עשיר במרכיבי הזנה ולחות, בהם סטרולים ממקור צמחי המגבירים את האלסטיות של העור ומונעים היווצרות קמטים. כמו כן, חלבונים ביומימטיים המעודדים את ייצור הקולגן והאלסטין.

שני המוצרים ארוזים בתיק איפור אדום איכותי. הקרמים מתאימים לשימוש יומיומי ולכל סוגי העור.

מחיר המארז: 519 שקלים במקום 913 שקלים.

לרכישת המארז: 077-3445274 . www.hikari.co.il