מארז עם שיק ליום האישה

צילום: אפרת אשל
צילום: אפרת אשל
לרגל יום האישה הבינלאומי מותג הגילוח Schick משיק מארז גילוח הכולל: מכשיר גילוח שיק אינטואישן + 5 סכינים * ישווק במהלך חודש מרץ-אפריל 2022

לרגל יום האישה, ובמהלך חודשי מרץ ואפריל,  מותג הגילוח הבינלאומי  Schick(שיק) משיק מארז גילוח ייחודי, המתאים גם כמתנה לחברה או מתנה לפנק את עצמך!

המארז השיקי לצעירות ולנשים, כולל מכשיר גילוח אינטואישן בעל מבנה ארגונומי עם ראש מתכוונן אשר מונע גירוי, חתכים ופצעים, בעל ידית אחיזה עבה ונוחה + 5 סכינים עם ארבעה להבים, אשר עטופים בסבון מוצק המכיל: אלוורה, וויטמין E, שמן שקדים, חלב קוקוס, המחליף את השימוש המסורתי בג'ל או בקצף גילוח.

מכשיר הגילוח מדויק ונעים לשימוש גם לבעלות עור רגיש ומגורה, מעולה לגילוח ראשוני ולשימוש יומיומי.  מכשיר הגילוח, מבצע שתי פעולות בבת אחת – גם מקציף וגם מגלח, ומשאיר את העור חלק ומלא ברכות.

המארז מכיל סבונים בשני ריחות שונים. ניתן להחליף בצורה מהירה ופשוטה את ראש הלהבים של סכין הגילוח ובכך לבצע שימוש חוזר ופשוט.

מחיר מומלץ לצרכן: 79.90

במחיר היכרות 59.90

ניתן להשיג באתר האונליין סטור במהלך חודש מרץ-אפריל 2022:

https://theonlinestore.co.il/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=perform.co.il-google.search-brand&gclid=EAIaIQobChMIgIf_3Krb8gIVT_gYCh1LeQReEAAYASAAEgJNtvD_BwE